Wybieramy dobry pendrive do 100 zł. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 26 września 2023

Poszukując dobrych nośników pendrive do 100 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive do 100 zł najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive do 100 zł z aktualizacją danych na wrzesień 2023.


TOP10 pendrive do 100 zł [Ranking wrzesień 2023]

Przedstawiamy zestawienie pendrive do 100 zł na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.Ranking TOP5 najtańszych pendrive do 100 zł (wrzesień 2023)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive do 100 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.Ranking TOP5 najdroższych pendrive do 100 zł (wrzesień 2023)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive do 100 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

3 ★  Sandisk Pendrive ultra dual drive 256gb / usb 3.1 typ-c

Sandisk Pendrive ultra dual drive 256gb / usb 3.1 typ-c Najniższa Cena Online Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive 256 GB Dysk flash dla sprzętów obsługujących kanon USB rodzaju C ​​​​​Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive 256 GB został zaprojektowany specjalnie z myślą o urządzeniach kolejnej generacji z nowym portem USB rodzaju C. Dwustronne złącze o symetrycznej konstrukcji można momentalnie i z łatwością podłączyć do urządzenia dowolną stroną. Szybkie USB 3.1 wyjątkowo wysoka wydajność zapisu i odczytu pendrive SanDisk Ultra Dual Drive 256 GB wynosi do 150 MB/s, co oznacza, że spędzisz mniej czasu na przesyłaniu zdjęć, filmów wideo, muzyki oraz innych plików między urządzeniami. Podwójne złącza USB typu C i USB typu A Dzięki podwójnym złączom pendrive SanDisk Ultra Dual Drive 256 GB pozwala zwolnić miejsce na smartfonie albo tablecie albo przesyłać pliki między wieloma urządzeniami, niezależnie od tego, czy wyposażone są w port USB typu C, czy w tradycyjny port USB typu A. Aplikacja SanDisk Memory Zone umożliwiająca nieskomplikowane zarządzanie plikami przystępna w sklepie Google Play aplikacja SanDisk Memory Zone pozwala na oglądanie, użytkowanie i wykonywanie kopii zapasowych plików z telefonu w jednym miejscu. zezwala na też automatyczne przesyłanie plików z Twojego urządzenia na pendrive SanDisk Ultra Dual Drive 256 GB, by zwolnić miejsce w pamięci.
  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 256 GB
  • Interfejs 3.1 


Ranking TOP6 pendrive (wrzesień 2023)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.