Wybieramy dobry pendrive do 350 zł. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 22 kwietnia 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive do 350 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive do 350 zł najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive do 350 zł z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


TOP10 pendrive do 350 zł [Ranking kwiecień 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive do 350 zł na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

3 ★  Pendrive PLATINET Pin-Depo 128GB

Pendrive PLATINET Pin-Depo 128GB Najniższa Cena Online W czasach powszechnej cyfryzacji i wszechobecnego dostępu do Internetu bezpieczeństwo informacji zyskuje wysoki priorytet. Niezależnie, czy mówimy o plikach związanych z pracą zawodową, czy o prywatnych zdjęciach i filmach z wakacji - warto zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. Wybierając PLATINET PENDRIVE USB 3.2 PIN-DEPO METAL ENCRYPTED o pojemności 128 GB zapewnisz swoim danym bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Pendrive marki PLATINET to podwójne zabezpieczenie: dostęp do danych jest realny po wprowadzeniu kodu PIN, a informacje są szyfrowane. Wpisanie kodu PIN pozwala na zaimplementowana klawiatura. Nośnik pozwala ustawić kod o długości w zakresie od 6 do 15 cyfr. Po wyjęciu pamięci z gniazda USB pendrive jest automatycznie blokowany. Z kolei szyfrowanie informacji odbywa się zgodnie ze standardem AES256, dodatkowo bezpośrednio na nośniku pamięci. Dlaczego to tak znaczne? Szyfrowanie bezpośrednio w pamięci powoduje, że w systemie operacyjnym komputera nie pozostanie żaden ślad kodu, którym zabezpieczysz urządzenie. PENDRIVE PLATINET USB 3.0 PIN-DEPO METAL ENCRYPTED jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem zaopatrzonym w porty USB 2.0 albo USB 3.0. Współpracuje z każdym systemem operacyjnym i nie wymaga instalowania sterowników. Specyfikacja techniczna materiał wykonania: metal objętość: 128 GB szyfrowanie: AES265 USB 3.2
  • Producent PLATINET 
  • Pojemność 128 GB


Ranking TOP5 najtańszych pendrive do 350 zł (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive do 350 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.Ranking TOP5 najdroższych pendrive do 350 zł (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive do 350 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

2 ★  Pendrive PLATINET Pin-Depo 128GB

Pendrive PLATINET Pin-Depo 128GB Najniższa Cena Online W czasach powszechnej cyfryzacji i wszechobecnego dostępu do Internetu bezpieczeństwo danych zyskuje wysoki priorytet. Niezależnie, czy mówimy o plikach związanych z pracą zawodową, czy o prywatnych zdjęciach i filmach z wakacji - warto zadbać o ich optymalne zabezpieczenie. Wybierając PLATINET PENDRIVE USB 3.2 PIN-DEPO METAL ENCRYPTED o pojemności 128 GB zapewnisz swym danym bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Pendrive firmy PLATINET to podwójne zabezpieczenie: dostęp do danych jest realny po wprowadzeniu kodu PIN, a dane są szyfrowane. Wpisanie kodu PIN umożliwia wbudowana klawiatura. Nośnik pozwala ustawić kod o długości w zakresie od 6 do 15 cyfr. Po wyjęciu pamięci z gniazda USB pendrive jest automatycznie blokowany. Z kolei szyfrowanie danych odbywa się zgodnie ze standardem AES256, ponadto bezpośrednio na nośniku pamięci. Dlaczego to tak pokaźne? Szyfrowanie bezpośrednio w pamięci sprawia, iż w systemie operacyjnym komputera nie pozostanie żaden ślad kodu, którym zabezpieczysz urządzenie. PENDRIVE PLATINET USB 3.0 PIN-DEPO METAL ENCRYPTED jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem zaopatrzonym w porty USB 2.0 lub USB 3.0. Współpracuje z każdym systemem operacyjnym i nie wymaga instalowania sterowników. Specyfikacja techniczna materiał wykonania: metal pojemność: 128 GB szyfrowanie: AES265 USB 3.2
  • Producent PLATINET 
  • Pojemność 128 GB


Ranking TOP6 pendrive (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive do 350 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.