Wybieramy dobry pendrive do 50 zł. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 01 października 2023

Poszukując dobrych nośników pendrive do 50 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive do 50 zł najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive do 50 zł z aktualizacją danych na październik 2023.


TOP10 pendrive do 50 zł [Ranking październik 2023]

Przedstawiamy zestawienie pendrive do 50 zł na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

4 ★  GOODRAM ODD 32GB 35/10 MB/s USB3.0 Blue DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

GOODRAM ODD 32GB 35/10 MB/s USB3.0 Blue DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! Najniższa Cena Online USB 3.0 ODD3 ODD3 USB 3.0 umożliwia Ci zastosowanie jednej pamięci przenośnej USB z różnymi urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi. Wyposażony w dwa złącza USB – typu A i typu C, ODD3 pozwala przenosić dane pomiędzy komputerami i notebookami z konwencjonalnym złączem USB i najnowszymi ultrabookami, telefonami i tabletami, wyposażonymi we wszechstronne złącze rodzaju C. Jest to doskonałe rozwiązanie dla rozszerzenia pamięci dowolnego urządzenia w sytuacji, w której nie masz dostępu do zasobów w chmurze. Najważniejsze atrybuty przystępne objętości: 32 GBinterfejs USB 3.0dożywotnia gwarancja + wsparcie technologiczne Złącze USB nowej generacji Dzięki połączeniu konwencjonalnego złącza USB typu A, a także USB typu C™ możemy w prosty sposób przenosić dane pomiędzy urządzeniami wyposażonymi równocześnie w konwencjonalny, jak i nowy kanon złącza. Ze względu na coraz obszerniejszą popularyzację złącza typu C™, USB ODD3 z dnia na dzień będzie stawać się coraz praktyczniejszy. minimalny i jednocześnie spory Zależnie od wybranej obszerności, pamięć ODD3 pozwala na zachowanie do 64 GB plików, co równa się liczbie 16 000 fotografii, 16 godzin filmów w wysokiej jakości i prawie nieograniczonej liczbie dokumentów. Wszystko to w niewiarygodnie drobnej obudowie. Wieczysta gwarancja W pamięci ODD3 wykorzystywane są tylko najkorzystniejsze komponenty, a podczas całego cyklu produkcji pamięć przechodzi poprzez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki czemu ODD3, podobnie jak inne produkty firmy GOODRAM, objęty został wieczystą gwarancją producenta. atrybuty objętości: 32 GBInterfejs: USB 3.1 typu A kompatybilny wstecznie z USB 3.0 / 2.0 / 1.1; USB 3.1 typu C™prędkość pracy: odczyt do 60 MB/s, zapis do 20 MB/srozmiary: 28,5 x 21,5 x 7,2 mmWaga bez opakowania: 4 gwymiary opakowania: 103 mm (szerokość) x 123 mm (wysokość)Źródło zasilania: Zasilanie z portu USBTemperatura pracy: 0 - 70°C (zalecana)Temperatura przechowywania: -25 - 85°C (zalecana)Wilgotność pracy i przechowywania: 5 ~ 95% (zalecana)Funkcja ReadyBoost: WspomaganaKompatybilność z systemami operacyjnymi: Windows 2000 SP4 i nowsze, MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze
 • Producent Goodram 
 • Pojemność 32 GB
 • Interfejs 3.0 

10 ★  Kingston Pendrive DT80/32GB USB-C 3.2 Gen1 (0740617306170)

Kingston Pendrive DT80/32GB USB-C 3.2 Gen1 (0740617306170) Najniższa Cena Online mobilna, szybka pamięć do wszystkich sprzętów wyekwipowanych w złącze USB-C Urządzenie DataTraveler® 80 firmy Kingston to to wysokowydajna pamięć flash USB przystosowana do obsługi laptopów, komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów wyekwipowanych w złącze USB typu C bez zapotrzebowania użycia adaptera. Dzięki nieszablonowej szybkości przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s**) pamięć DataTraveler® 80 pozwala na szybkie i wygodne przesyłanie plików. Kompaktowa konstrukcja z zatyczką i wytrzymała obudowa z zaczepem na kółko do kluczy czynią z niej perfekcyjną pamięć mobilną. przypasowana do maszyn ze złączem USB-C szybkość odczytu do 200 MB/s** Wytrzymała i lekka kompozycja objętość do 256 GB* * Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest użytkowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza przekazana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston, przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ** szybkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i użycia.
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 32 GB
 • Interfejs 3.1 


Ranking TOP5 najtańszych pendrive do 50 zł (październik 2023)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive do 50 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.

5 ★  Kingston Pendrive DT80/32GB USB-C 3.2 Gen1 (0740617306170)

Kingston Pendrive DT80/32GB USB-C 3.2 Gen1 (0740617306170) Najniższa Cena Online mobilna, szybka pamięć do wszelkich urządzeń wyposażonych w złącze USB-C Urządzenie DataTraveler® 80 producenta Kingston to to wysokowydajna pamięć flash USB dopasowana do obsługi laptopów, komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów wyekwipowanych w złącze USB rodzaju C bez zapotrzebowania wykorzystania adaptera. Dzięki wyjątkowej prędkości przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s**) pamięć DataTraveler® 80 pozwala na szybkie i komfortowe przesyłanie plików. Kompaktowa kompozycja z zatyczką i wytrzymała pokrywa z zaczepem na kółko do kluczy czynią z niej nadzwyczajną pamięć przenośną. dostosowana do sprzętów ze złączem USB-C szybkość odczytu do 200 MB/s** Wytrzymała i lekka kompozycja objętość do 256 GB* * Część przekazanej obszerności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania, a także innych funkcji i nie jest użytkowana do przechowywania informacji. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia przystępna do przechowywania danych jest mniejsza podana na produktach. Więcej danych znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston, dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ** prędkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i wykorzystania.
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 32 GB
 • Interfejs 3.1 


Ranking TOP5 najdroższych pendrive do 50 zł (październik 2023)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive do 50 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

1 ★  Cruzer ultra fit 128gb usb 3.1 gen1 130mb/s marki Sandisk

Cruzer ultra fit 128gb usb 3.1 gen1 130mb/s marki Sandisk Najniższa Cena Online drobny i prędki pendrive 128GB. Ta istotnie nieduża i cienka pamięć USB 3.1 zagwarantuje uzupełniającą pojemność umożliwiającą zapisywanie lub szczególnie szybkie przenoszenie plików między urządzeniami i proponuje prędkość zapisu do 15 razy wyższą w przypadku zwykłych pamięci USB 2.0. Oprogramowanie szyfrujące w pakiecie. Dbanie o bezpieczeństwo plików jest równie proste - dostarczone w zestawie z pamięcią oprogramowanie SanDisk SecureAccess zezwala na ochronę hasłem i 128-bitowe szyfrowanie w celu ochrony prywatnych plików. Wysoka jakość. Wszystkie produkty SanDisk zostały produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane. Możesz zaufać unikatowej jakości, wydajności i bezusterkowości każdego towaru SanDisk. SPECYFIKACJA towaru: szczególnie niepokaźna gabarytowo pamięć USB 3.1 o wysokiej prędkościMożliwość wykorzystania do rozbudowania pamięci laptopów, tabletów, telewizorów, konsol gier wideo, odtwarzaczy samochodowych i nie tylkobardzo szybkie przenoszenie plików multimedialnych pomiędzy urządzeniamiszybkości odczytu do 130 MB/sDo 15 razy wyższa prędkość zapisu w porównaniu ze zwykłymi pamięciami USB 2.0 Możliwość zabezpieczenia poufnych plików dzięki załączonemu oprogramowaniu SanDisk SecureAccessszybkie odzyskiwanie przypadkowo usuniętych albo uszkodzonych plików dzięki rocznej subskrypcji oprogramowania RescuePRO
 • Producent SanDisk 
 • Pojemność 128 GB
 • Interfejs 3.1 

2 ★  GOODRAM ODD 32GB 35/10 MB/s USB3.0 Blue DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

GOODRAM ODD 32GB 35/10 MB/s USB3.0 Blue DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! Najniższa Cena Online USB 3.0 ODD3 ODD3 USB 3.0 zezwala na Ci zastosowanie jednej pamięci mobilnej USB z najróżniejszymi urządzeniami stacjonarnymi i przenośnymi. Wyekwipowany w dwa złącza USB – rodzaju A i rodzaju C, ODD3 pozwala przenosić dane między komputerami i notebookami z klasycznym złączem USB i najnowszymi ultrabookami, telefonami i tabletami, wyposażonymi we wszechstronne złącze typu C. Jest to znakomite rozwiązanie dla rozszerzenia pamięci dowolnego urządzenia w sytuacji, w której nie masz dostępu do zasobów w chmurze. Najważniejsze parametry przystępne obszerności: 32 GBinterfejs USB 3.0dożywotnia gwarancja + wsparcie technologiczne Złącze USB nowej generacji Dzięki połączeniu tradycyjnego złącza USB rodzaju A i USB rodzaju C™ możemy w prosty sposób przenosić informacje pomiędzy urządzeniami wyekwipowanymi zarówno w konwencjonalny, jak i nowy standard złącza. Ze względu na coraz większą popularyzację złącza typu C™, USB ODD3 z dnia na dzień będzie stawać się coraz praktyczniejszy. niewielki i równocześnie obszerny Zależnie od wybranej obszerności, pamięć ODD3 zezwala na zachowanie do 64 GB plików, co równa się liczbie 16 000 zdjęć, 16 godzin filmów w wysokiej jakości i prawie nieograniczonej liczbie dokumentów. Wszystko to w niewiarygodnie nieznacznej obudowie. Wieczysta gwarancja W pamięci ODD3 używane są tylko najlepsze części, a podczas całego cyklu produkcji pamięć przechodzi przez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki temu ODD3, podobnie jak inne produkty firmy GOODRAM, objęty został wieczystą gwarancją producenta. atrybuty obszerności: 32 GBInterfejs: USB 3.1 rodzaju A kompatybilny wstecznie z USB 3.0 / 2.0 / 1.1; USB 3.1 rodzaju C™szybkość pracy: odczyt do 60 MB/s, zapis do 20 MB/swymiary: 28,5 x 21,5 x 7,2 mmWaga bez opakowania: 4 gwymiary opakowania: 103 mm (szerokość) x 123 mm (wysokość)Źródło zasilania: Zasilanie z portu USBTemperatura pracy: 0 - 70°C (zalecana)Temperatura przechowywania: -25 - 85°C (zalecana)Wilgotność pracy i przechowywania: 5 ~ 95% (zalecana)Funkcja ReadyBoost: WspomaganaKompatybilność z systemami operacyjnymi: Windows 2000 SP4 i nowsze, MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze
 • Producent Goodram 
 • Pojemność 32 GB
 • Interfejs 3.0 


Ranking TOP6 pendrive (październik 2023)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive do 50 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.