Wybieramy dobry pendrive do 50 zł. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 12 kwietnia 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive do 50 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive do 50 zł najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive do 50 zł z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


TOP10 pendrive do 50 zł [Ranking kwiecień 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive do 50 zł na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

1 ★  Pamięć dtduo3 micro usb 3.0 32gb marki Kingston

Pamięć dtduo3 micro usb 3.0 32gb marki Kingston Najniższa Cena Online Dodatkowa pamięć do tabletów i smartfonów z obsługą USB OTGszybki transfer plików zapasowych, zdjęć i filmów do komputera z szybkością USB 3.0Łatwe udostępnianie plików między urządzeniami przenośnymi bez konieczności wykorzystania kabli lub sieci Wi-Fiznikome rozmiary dla zapewnienia mobilności powiększone możliwości przechowywania dla tabletów i smartfonów. Pamięci flash DataTraveler® microDuo marki Kingston dopełniającą przestrzeń do przechowywania w postaci niewielkiego i komfortowego urządzenia do tabletów i smartfonów, które obsługują funkcję USB OTG (On-The-Go). Kanon USB OTG zezwala na bezpośrednie podłączenie urządzeń mobilnych do obsługiwanych urządzeń USB. Pamięci flash DataTraveler microDuo użytkowanie portów microUSB użytkowanych do ładowania urządzeń. DTDUO jest nadzwyczajnym sposobem na przechowywanie znacznych plików w trakcie podróży dzięki funkcji „podłącz i uruchom", która umożliwia podłączenie go do tabletów i smartfonów bez wykorzystania portu microSD i przy niższej cenie za każdy gigabajt w porównaniu z użyciem zaimplementowanego urządzenia do przechowywania w urządzeniu przenośnym. W przypadku smartfonów i tabletów umożliwiających nagrywanie filmów HD oraz realizowanie zdjęć w szerokiej rozdzielczości pamięć jest zużywana niezwykle szybko. Pamięci flash DTDUO zezwalają na transfer plików, fotografii, filmów itp. Bez konieczności przyłączania do komputera — do odciążania albo tworzenia kopii zapasowych. Wymiana plików pomiędzy urządzeniami przenośnymi jest łatwiejsza w sytuacji korzystania z funkcji chmury. Nie ma też konieczności podłączania kabla w celu transferu plików pomiędzy urządzeniem a komputerem. Pamięci flash DT microDuo, są lekkie, można je łatwo wszędzie ze sobą zabrać, a ich eleganckie wzornictwo uzupełnia każde urządzenie mobilne. Dzięki konstrukcji z suwakiem złącze USB jest bronione przed uszkodzeniami. FUNKCJE / mocne strony USB OTG (On-The-Go) — standard, który zagwarantuje funkcję hosta w określonych modelach telefonów/tabletów z portami microUSB, umożliwiając połączenie z urządzeniami USB, takimi jak DT microDuo marki KingstonDwa w jednym — złącza microUSB i USB do łatwego transferu plików między smartfonami, tabletami i komputeramiPlug-and-Play — możliwość prostego podłączenia jak w przypadku typowego napędu USB FlashWygoda — nad wyraz mały rozmiar kieszonkowy, pozwalający na dużą mobilnośćprędkość — wersja ze złączem USB 2.0 lub USB 3.0 dla uzupełnienia Twoich urządzeńKompatybilność Windows 8.1, 8, 7, Vista, RT, Mac OS X v 10.6+, Linux v 2.6+ dane technologicznE pojemność USB 3.0: 32 GB szybkość USB 3.0: 32GB-64GB — odczyt 70MB/s, zapis 15MB/s wymiary 27,63 mm x 16,46 mm x 8,56 mm Temperatura pracy od 0°C do 60°C Temperatura przechowywania od -20°C do 85°C Gwarancja / obsługa technologiczna Pięcioletnia gwarancja z bezpłatną pomocą technologiczną producenta
  • Producent Kingston 
  • Pojemność 32 GB
  • Interfejs 3.0 

3 ★  GOODRAM ODD 32GB 35/10 MB/s USB3.0 Blue DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

GOODRAM ODD 32GB 35/10 MB/s USB3.0 Blue DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! Najniższa Cena Online USB 3.0 ODD3 ODD3 USB 3.0 umożliwia Ci zastosowanie jednej pamięci przenośnej USB z różnymi urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi. Wyposażony w dwa złącza USB – typu A i typu C, ODD3 pozwala przenosić dane pomiędzy komputerami i notebookami z konwencjonalnym złączem USB i najnowszymi ultrabookami, telefonami i tabletami, wyposażonymi we wszechstronne złącze rodzaju C. Jest to doskonałe rozwiązanie dla rozszerzenia pamięci dowolnego urządzenia w sytuacji, w której nie masz dostępu do zasobów w chmurze. Najważniejsze atrybuty przystępne objętości: 32 GBinterfejs USB 3.0dożywotnia gwarancja + wsparcie technologiczne Złącze USB nowej generacji Dzięki połączeniu konwencjonalnego złącza USB typu A, a także USB typu C™ możemy w prosty sposób przenosić dane pomiędzy urządzeniami wyposażonymi równocześnie w konwencjonalny, jak i nowy kanon złącza. Ze względu na coraz obszerniejszą popularyzację złącza typu C™, USB ODD3 z dnia na dzień będzie stawać się coraz praktyczniejszy. minimalny i jednocześnie spory Zależnie od wybranej obszerności, pamięć ODD3 pozwala na zachowanie do 64 GB plików, co równa się liczbie 16 000 fotografii, 16 godzin filmów w wysokiej jakości i prawie nieograniczonej liczbie dokumentów. Wszystko to w niewiarygodnie drobnej obudowie. Wieczysta gwarancja W pamięci ODD3 wykorzystywane są tylko najkorzystniejsze komponenty, a podczas całego cyklu produkcji pamięć przechodzi poprzez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki czemu ODD3, podobnie jak inne produkty firmy GOODRAM, objęty został wieczystą gwarancją producenta. atrybuty objętości: 32 GBInterfejs: USB 3.1 typu A kompatybilny wstecznie z USB 3.0 / 2.0 / 1.1; USB 3.1 typu C™prędkość pracy: odczyt do 60 MB/s, zapis do 20 MB/srozmiary: 28,5 x 21,5 x 7,2 mmWaga bez opakowania: 4 gwymiary opakowania: 103 mm (szerokość) x 123 mm (wysokość)Źródło zasilania: Zasilanie z portu USBTemperatura pracy: 0 - 70°C (zalecana)Temperatura przechowywania: -25 - 85°C (zalecana)Wilgotność pracy i przechowywania: 5 ~ 95% (zalecana)Funkcja ReadyBoost: WspomaganaKompatybilność z systemami operacyjnymi: Windows 2000 SP4 i nowsze, MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze
  • Producent Goodram 
  • Pojemność 32 GB
  • Interfejs 3.0 


Ranking TOP5 najtańszych pendrive do 50 zł (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive do 50 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.Ranking TOP5 najdroższych pendrive do 50 zł (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive do 50 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

1 ★  GOODRAM ODD 32GB 35/10 MB/s USB3.0 Blue DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

GOODRAM ODD 32GB 35/10 MB/s USB3.0 Blue DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! Najniższa Cena Online USB 3.0 ODD3 ODD3 USB 3.0 zezwala na Ci zastosowanie jednej pamięci mobilnej USB z najróżniejszymi urządzeniami stacjonarnymi i przenośnymi. Wyekwipowany w dwa złącza USB – rodzaju A i rodzaju C, ODD3 pozwala przenosić dane między komputerami i notebookami z klasycznym złączem USB i najnowszymi ultrabookami, telefonami i tabletami, wyposażonymi we wszechstronne złącze typu C. Jest to znakomite rozwiązanie dla rozszerzenia pamięci dowolnego urządzenia w sytuacji, w której nie masz dostępu do zasobów w chmurze. Najważniejsze parametry przystępne obszerności: 32 GBinterfejs USB 3.0dożywotnia gwarancja + wsparcie technologiczne Złącze USB nowej generacji Dzięki połączeniu tradycyjnego złącza USB rodzaju A i USB rodzaju C™ możemy w prosty sposób przenosić informacje pomiędzy urządzeniami wyekwipowanymi zarówno w konwencjonalny, jak i nowy standard złącza. Ze względu na coraz większą popularyzację złącza typu C™, USB ODD3 z dnia na dzień będzie stawać się coraz praktyczniejszy. niewielki i równocześnie obszerny Zależnie od wybranej obszerności, pamięć ODD3 zezwala na zachowanie do 64 GB plików, co równa się liczbie 16 000 zdjęć, 16 godzin filmów w wysokiej jakości i prawie nieograniczonej liczbie dokumentów. Wszystko to w niewiarygodnie nieznacznej obudowie. Wieczysta gwarancja W pamięci ODD3 używane są tylko najlepsze części, a podczas całego cyklu produkcji pamięć przechodzi przez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki temu ODD3, podobnie jak inne produkty firmy GOODRAM, objęty został wieczystą gwarancją producenta. atrybuty obszerności: 32 GBInterfejs: USB 3.1 rodzaju A kompatybilny wstecznie z USB 3.0 / 2.0 / 1.1; USB 3.1 rodzaju C™szybkość pracy: odczyt do 60 MB/s, zapis do 20 MB/swymiary: 28,5 x 21,5 x 7,2 mmWaga bez opakowania: 4 gwymiary opakowania: 103 mm (szerokość) x 123 mm (wysokość)Źródło zasilania: Zasilanie z portu USBTemperatura pracy: 0 - 70°C (zalecana)Temperatura przechowywania: -25 - 85°C (zalecana)Wilgotność pracy i przechowywania: 5 ~ 95% (zalecana)Funkcja ReadyBoost: WspomaganaKompatybilność z systemami operacyjnymi: Windows 2000 SP4 i nowsze, MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze
  • Producent Goodram 
  • Pojemność 32 GB
  • Interfejs 3.0 


Ranking TOP6 pendrive (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive do 50 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.