Wybieramy dobry pendrive do 500 zł. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 02 października 2023

Poszukując dobrych nośników pendrive do 500 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive do 500 zł najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive do 500 zł z aktualizacją danych na październik 2023.


TOP10 pendrive do 500 zł [Ranking październik 2023]

Przedstawiamy zestawienie pendrive do 500 zł na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

6 ★  Kingston pamięć flash data traveler max 1tb usb3.2 gen2

Kingston pamięć flash data traveler max 1tb usb3.2 gen2 Najniższa Cena Online Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 niezrównana efektywność przy wielkiej pojemności Kingston DataTraveler Max to wysokowydajna pamięć flash USB Type-C1, wykorzystująca najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2, który zapewnia rekordową prędkość odczytu/zapisu do 1000/900MB/s2. Zaprojektowana z myślą o przenośności i wygodzie oryginalna prążkowana pokrywa broni złącze, gdy nie jest stosowane, i można ją prosto odsunąć jednym ruchem. Pamięć DT Max gwarantuje najwyższą efektywność i dużą objętość do 1TB3, co czyni ją świetnym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania obfitych plików cyfrowych, takich jak fotografie w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Inne atuty pamięci DT Max to ograniczona pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc technologiczna i legendarna bezawaryjność produktów producenta Kingston. Najnowszy standard USB 3.2 Gen 2 Imponująca prędkość odczytu i zapisu (stosownie 1000MB/s i 900MB/s) pozwoli Ci błyskawicznie przenosić pliki. Bezkompromisowe rozwiązanie pamięci masowej przystępne pojemności od 256GB do 1TB3 pomieszczą Twoją całą cyfrową bibliotekę Złącze USB-C1 dostosowane do laptopów i komputerów stacjonarnych nowej generacji, aby umożliwić bezproblemowe przenoszenie plików unikalny wygląd wygodna, przesuwana jedną ręką zatyczka, wskaźnik LED stanu i praktyczny zaczep na kółko do kluczy rozmiary: 82,17 mm x 22,00 mm x 9,02 mmPozostałe informacje: Temperatura robocza 0°C~60°C Temperatura przechowywania -20°C~85°C...
  • Producent Kingston 


Ranking TOP5 najtańszych pendrive do 500 zł (październik 2023)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive do 500 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.

5 ★  Kingston pamięć flash data traveler max 1tb usb3.2 gen2

Kingston pamięć flash data traveler max 1tb usb3.2 gen2 Najniższa Cena Online Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 niezrównana produktywność przy znacznej objętości Kingston DataTraveler Max to wysokowydajna pamięć flash USB Type-C1, wykorzystująca najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2, który gwarantuje rekordową szybkość odczytu/zapisu do 1000/900MB/s2. Zaprojektowana z myślą o mobilności i wygodzie niepowtarzalna prążkowana pokrywa broni złącze, gdy nie jest użytkowane, i można ją z łatwością odsunąć jednym ruchem. Pamięć DT Max zagwarantuje najwyższą skuteczność i dużą objętość do 1TB3, co czyni ją perfekcyjnym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania dużych plików cyfrowych, takich jak zdjęcia w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Inne atuty pamięci DT Max to ograniczona pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc technologiczna i legendarna bezawaryjność produktów producenta Kingston. Najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2 Imponująca prędkość odczytu i zapisu (trafnie 1000MB/s i 900MB/s) pozwoli Ci błyskawicznie przenosić pliki. Bezkompromisowe rozwiązanie pamięci masowej dostępne objętości od 256GB do 1TB3 pomieszczą Twoją całą cyfrową bibliotekę Złącze USB-C1 przypasowane do laptopów i komputerów stacjonarnych nowej generacji, by umożliwić bezproblemowe przenoszenie plików oryginalny wygląd komfortowa, przesuwana jedną ręką zatyczka, wskaźnik LED stanu i poręczny zaczep na kółko do kluczy wymiary: 82,17 mm x 22,00 mm x 9,02 mmPozostałe dane: Temperatura robocza 0°C~60°C Temperatura przechowywania -20°C~85°C...
  • Producent Kingston 


Ranking TOP5 najdroższych pendrive do 500 zł (październik 2023)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive do 500 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

2 ★  Kingston pamięć flash data traveler max 1tb usb3.2 gen2

Kingston pamięć flash data traveler max 1tb usb3.2 gen2 Najniższa Cena Online Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 niespotykana efektywność przy dużej obszerności Kingston DataTraveler Max to wysokowydajna pamięć flash USB Type-C1, wykorzystująca najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2, który zagwarantuje rekordową prędkość odczytu/zapisu do 1000/900MB/s2. Zaprojektowana z myślą o przenośności i wygodzie specyficzna prążkowana pokrywa broni złącze, gdy nie jest użytkowane, i można ją z łatwością odsunąć jednym ruchem. Pamięć DT Max zagwarantuje najwyższą produktywność i dużą pojemność do 1TB3, co czyni ją perfekcyjnym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania sporych plików cyfrowych, takich jak zdjęcia w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Inne zalety pamięci DT Max to ograniczona pięcioletnia gwarancja, gratisowa pomoc technologiczna i legendarna bezusterkowość produktów firmy Kingston. Najnowszy standard USB 3.2 Gen 2 Imponująca szybkość odczytu i zapisu (optymalnie 1000MB/s i 900MB/s) pozwoli Ci prędko przenosić pliki. Bezkompromisowe rozwiązanie pamięci masowej przystępne pojemności od 256GB do 1TB3 pomieszczą Twoją całą cyfrową bibliotekę Złącze USB-C1 dostosowane do notebooków i komputerów stacjonarnych nowej generacji, by umożliwić bezproblemowe przenoszenie plików specyficzny wygląd komfortowa, przesuwana jedną ręką zatyczka, wskaźnik LED stanu i funkcjonalny zaczep na kółko do kluczy wymiary: 82,17 mm x 22,00 mm x 9,02 mmPozostałe informacje: Temperatura robocza 0°C~60°C Temperatura przechowywania -20°C~85°C...
  • Producent Kingston 


Ranking TOP6 pendrive (październik 2023)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive do 500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.