Wybieramy dobry pendrive Kingston do 200 zł. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 15 czerwca 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive Kingston do 200 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive Kingston do 200 zł najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive Kingston do 200 zł z aktualizacją danych na maj 2024.


TOP10 pendrive Kingston do 200 zł [Ranking maj 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive Kingston do 200 zł na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

1 ★  Kingston pamięć flash data traveler max 256gb usb3.2 gen2

Kingston pamięć flash data traveler max 256gb usb3.2 gen2 Najniższa Cena Online Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 niespotykana wydajność przy wielkiej pojemności Kingston DataTraveler Max to wysokowydajna pamięć flash USB Type-C1, wykorzystująca najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2, który zapewnia rekordową szybkość odczytu/zapisu do 1000/900MB/s2. Zaprojektowana z myślą o mobilności i wygodzie specyficzna prążkowana pokrywa broni złącze, gdy nie jest użytkowane, i można ją prosto odsunąć jednym ruchem. Pamięć DT Max gwarantuje najwyższą wydajność i dużą objętość do 1TB3, co czyni ją wspaniałym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania obszernych plików cyfrowych, takich jak fotografie w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Inne mocne strony pamięci DT Max to ograniczona pięcioletnia gwarancja, gratisowa pomoc technologiczna i legendarna niezawodność produktów marki Kingston. Bezkompromisowe rozwiązanie pamięci masowej dostępne objętości od 256GB do 1TB3 pomieszczą Twoją całą cyfrową bibliotekę Złącze USB-C1 dopasowane do notebooków i komputerów stacjonarnych nowej generacji, aby umożliwić bezproblemowe przenoszenie plików niepowtarzalny wygląd wygodna, przesuwana jedną ręką zatyczka, wskaźnik LED stanu i funkcjonalny zaczep na kółko do kluczy wymiary: 82,17 mm x 22,00 mm x 9,02 mmPozostałe informacje: Temperatura robocza - 0°C~60°C Temperatura przechowywania -20°C~85°C...
  • Producent Kingston 
  • Pojemność 256 GB


Ranking TOP5 najtańszych pendrive Kingston do 200 zł (maj 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive Kingston do 200 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.

1 ★  Kingston pamięć flash data traveler max 256gb usb3.2 gen2

Kingston pamięć flash data traveler max 256gb usb3.2 gen2 Najniższa Cena Online Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 niesłychana produktywność przy obszernej pojemności Kingston DataTraveler Max to wysokowydajna pamięć flash USB Type-C1, wykorzystująca najnowszy standard USB 3.2 Gen 2, który gwarantuje rekordową szybkość odczytu/zapisu do 1000/900MB/s2. Zaprojektowana z myślą o przenośności i wygodzie oryginalna prążkowana obudowa broni złącze, gdy nie jest używane, i można ją prosto odsunąć jednym ruchem. Pamięć DT Max zapewnia najwyższą skuteczność i dużą pojemność do 1TB3, co czyni ją nieprzeciętnym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania wielkich plików cyfrowych, takich jak fotografie w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Inne atuty pamięci DT Max to ograniczona pięcioletnia gwarancja, darmowa pomoc technologiczna i legendarna niezawodność produktów marki Kingston. Bezkompromisowe rozwiązanie pamięci masowej przystępne obszerności od 256GB do 1TB3 pomieszczą Twoją całą cyfrową bibliotekę Złącze USB-C1 przypasowane do notebooków i komputerów stacjonarnych nowej generacji, by umożliwić bezproblemowe przenoszenie plików specyficzny wygląd wygodna, przesuwana jedną ręką zatyczka, wskaźnik LED stanu i funkcjonalny zaczep na kółko do kluczy rozmiary: 82,17 mm x 22,00 mm x 9,02 mmPozostałe dane: Temperatura robocza - 0°C~60°C Temperatura przechowywania -20°C~85°C...
  • Producent Kingston 
  • Pojemność 256 GB


Ranking TOP5 najdroższych pendrive Kingston do 200 zł (maj 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive Kingston do 200 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

1 ★  Kingston pamięć flash data traveler max 256gb usb3.2 gen2

Kingston pamięć flash data traveler max 256gb usb3.2 gen2 Najniższa Cena Online Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 nieprzeciętna efektywność przy obszernej obszerności Kingston DataTraveler Max to wysokowydajna pamięć flash USB Type-C1, wykorzystująca najnowszy standard USB 3.2 Gen 2, który zapewnia rekordową szybkość odczytu/zapisu do 1000/900MB/s2. Zaprojektowana z myślą o przenośności i wygodzie oryginalna prążkowana pokrywa chroni złącze, gdy nie jest wykorzystywane, i można ją z łatwością odsunąć jednym ruchem. Pamięć DT Max zapewnia najwyższą produktywność i dużą pojemność do 1TB3, co czyni ją genialnym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania wielkich plików cyfrowych, takich jak zdjęcia w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Inne zalety pamięci DT Max to ograniczona pięcioletnia gwarancja, darmowa pomoc technologiczna i legendarna bezusterkowość produktów producenta Kingston. Bezkompromisowe rozwiązanie pamięci masowej przystępne objętości od 256GB do 1TB3 pomieszczą Twoją całą cyfrową bibliotekę Złącze USB-C1 dostosowane do notebooków i komputerów stacjonarnych nowej generacji, aby umożliwić bezproblemowe przenoszenie plików unikalny wygląd komfortowa, przesuwana jedną ręką zatyczka, wskaźnik LED stanu i funkcjonalny zaczep na kółko do kluczy wymiary: 82,17 mm x 22,00 mm x 9,02 mmPozostałe dane: Temperatura robocza - 0°C~60°C Temperatura przechowywania -20°C~85°C...
  • Producent Kingston 
  • Pojemność 256 GB


Ranking TOP6 pendrive do 200 zł (maj 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive w cenie do 200 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive Kingston do 200 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.