Wybieramy dobry pendrive Kingston. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 01 października 2023

Poszukując dobrych nośników pendrive Kingston proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive Kingston najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive Kingston z aktualizacją danych na październik 2023.


TOP10 pendrive Kingston [Ranking październik 2023]

Przedstawiamy zestawienie pendrive Kingston na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

2 ★  Kingston Pendrive DT80/64GB USB-C 3.2 Gen1

Kingston Pendrive DT80/64GB USB-C 3.2 Gen1 Najniższa Cena Online mobilna, szybka pamięć do wszelkich maszyn wyekwipowanych w złącze USB-C Urządzenie DataTraveler® 80 producenta Kingston to to wysokowydajna pamięć flash USB przystosowana do obsługi notebooków, komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów zaopatrzonych w złącze USB rodzaju C bez zapotrzebowania wykorzystania adaptera. Dzięki nieszablonowej prędkości przesyłania informacji (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s**) pamięć DataTraveler® 80 pozwala na prędkie i komfortowe przesyłanie plików. Kompaktowa konstrukcja z zatyczką i wytrzymała pokrywa z zaczepem na kółko do kluczy czynią z niej perfekcyjną pamięć przenośną. dostosowana do maszyn ze złączem USB-C szybkość odczytu do 200 MB/s** Wytrzymała i lekka kompozycja pojemność do 256 GB* * Część przekazanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania, a także innych funkcji i nie jest używana do przechowywania informacji. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza podana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash marki Kingston, przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ** szybkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i wykorzystania.
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 64 GB
 • Interfejs 3.1 

3 ★  Pendrive Kingston DataTraveler 80 256GB USB 3.2 Gen 1 (0740617306439)

Pendrive Kingston DataTraveler 80 256GB USB 3.2 Gen 1 (0740617306439) Najniższa Cena Online przenośna, szybka pamięć do wszystkich urządzeń zaopatrzonych w złącze USB-C Urządzenie DataTraveler® 80 firmy Kingston to to wysokowydajna pamięć flash USB dostosowana do obsługi laptopów, komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów zaopatrzonych w złącze USB typu C bez zapotrzebowania zastosowania adaptera. Dzięki wyjątkowej szybkości przesyłania informacji (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s**) pamięć DataTraveler® 80 pozwala na prędkie i komfortowe przesyłanie plików. Kompaktowa kompozycja z zatyczką i wytrzymała obudowa z zaczepem na kółko do kluczy czynią z niej wyśmienitą pamięć przenośną. dopasowana do sprzętów ze złączem USB-C szybkość odczytu do 200 MB/s** Wytrzymała i lekka konstrukcja pojemność do 256 GB* * Część podanej objętości urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest użytkowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia przystępna do przechowywania danych jest mniejsza przekazana na produktach. Więcej danych znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston, przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ** szybkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i wykorzystania.
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 256 GB
 • Interfejs 3.1 

5 ★  Kingston Pendrive DT80/32GB USB-C 3.2 Gen1 (0740617306170)

Kingston Pendrive DT80/32GB USB-C 3.2 Gen1 (0740617306170) Najniższa Cena Online przenośna, szybka pamięć do wszystkich maszyn zaopatrzonych w złącze USB-C Urządzenie DataTraveler® 80 firmy Kingston to to wysokowydajna pamięć flash USB dopasowana do obsługi laptopów, komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów wyposażonych w złącze USB rodzaju C bez potrzeby zastosowania adaptera. Dzięki unikatowej szybkości przesyłania informacji (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s**) pamięć DataTraveler® 80 pozwala na szybkie i komfortowe przesyłanie plików. Kompaktowa kompozycja z zatyczką i wytrzymała obudowa z zaczepem na kółko do kluczy czynią z niej wspaniałą pamięć przenośną. dopasowana do maszyn ze złączem USB-C szybkość odczytu do 200 MB/s** Wytrzymała i lekka kompozycja pojemność do 256 GB* * Część przekazanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia przystępna do przechowywania informacji jest mniejsza przekazana na produktach. Więcej danych znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston, dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ** prędkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i zastosowania.
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 32 GB
 • Interfejs 3.1 


Ranking TOP5 najtańszych pendrive Kingston (październik 2023)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive Kingston na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.Ranking TOP5 najdroższych pendrive Kingston (październik 2023)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive Kingston na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

1 ★  Kingston pamięć flash data traveler max 1tb usb3.2 gen2

Kingston pamięć flash data traveler max 1tb usb3.2 gen2 Najniższa Cena Online Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 niezrównana sprawność przy obfitej objętości Kingston DataTraveler Max to wysokowydajna pamięć flash USB Type-C1, wykorzystująca najnowszy standard USB 3.2 Gen 2, który zapewnia rekordową prędkość odczytu/zapisu do 1000/900MB/s2. Zaprojektowana z myślą o mobilności i wygodzie oryginalna prążkowana pokrywa chroni złącze, gdy nie jest użytkowane, i można ją prosto odsunąć jednym ruchem. Pamięć DT Max zapewnia najwyższą produktywność i dużą objętość do 1TB3, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania znacznych plików cyfrowych, takich jak zdjęcia w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Inne zalety pamięci DT Max to ograniczona pięcioletnia gwarancja, gratisowa pomoc techniczna i legendarna bezusterkowość produktów marki Kingston. Najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2 Imponująca prędkość odczytu i zapisu (optymalnie 1000MB/s i 900MB/s) pozwoli Ci prędko przenosić pliki. Bezkompromisowe rozwiązanie pamięci masowej przystępne objętości od 256GB do 1TB3 pomieszczą Twoją całą cyfrową bibliotekę Złącze USB-C1 dobrane do notebooków i komputerów stacjonarnych nowej generacji, żeby umożliwić bezproblemowe przenoszenie plików specyficzny wygląd wygodna, przesuwana jedną ręką zatyczka, wskaźnik LED stanu i praktyczny zaczep na kółko do kluczy wymiary: 82,17 mm x 22,00 mm x 9,02 mmPozostałe informacje: Temperatura robocza 0°C~60°C Temperatura przechowywania -20°C~85°C...
 • Producent Kingston 

4 ★  pamięć flash data traveler max 512gb usb3.2 gen marki Kingston

pamięć flash data traveler max 512gb usb3.2 gen marki Kingston Najniższa Cena Online Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 nieporównana sprawność przy obfitej obszerności Kingston DataTraveler Max to wysokowydajna pamięć flash USB Type-C1, wykorzystująca najnowszy standard USB 3.2 Gen 2, który gwarantuje rekordową prędkość odczytu/zapisu do 1000/900MB/s2. Zaprojektowana z myślą o mobilności i wygodzie oryginalna prążkowana pokrywa chroni złącze, gdy nie jest używane, i można ją łatwo odsunąć jednym ruchem. Pamięć DT Max gwarantuje najwyższą sprawność i dużą pojemność do 1TB3, co czyni ją znakomitym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania pokaźnych plików cyfrowych, takich jak fotografie w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Inne zalety pamięci DT Max to ograniczona pięcioletnia gwarancja, gratisowa pomoc technologiczna i legendarna niezawodność produktów marki Kingston. Najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2 Imponująca szybkość odczytu i zapisu (odpowiednio 1000MB/s i 900MB/s) pozwoli Ci prędko przenosić pliki. Bezkompromisowe rozwiązanie pamięci masowej dostępne obszerności od 256GB do 1TB3 pomieszczą Twoją całą cyfrową bibliotekę Złącze USB-C1 przypasowane do notebooków i komputerów stacjonarnych nowej generacji, żeby umożliwić bezproblemowe przenoszenie plików unikalny wygląd wygodna, przesuwana jedną ręką zatyczka, wskaźnik LED stanu i praktyczny zaczep na kółko do kluczy rozmiary: 82,17 mm x 22,00 mm x 9,02 mmPozostałe informacje: Temperatura robocza 0°C~60°C Temperatura przechowywania -20°C~85°C...
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 512 GB


Ranking TOP6 pendrive (październik 2023)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive Kingston są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.