Wybieramy dobry pendrive Kingston. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 22 kwietnia 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive Kingston proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive Kingston najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive Kingston z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


TOP10 pendrive Kingston [Ranking kwiecień 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive Kingston na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

1 ★  Pamięć dtduo3 micro usb 3.0 32gb marki Kingston

Pamięć dtduo3 micro usb 3.0 32gb marki Kingston Najniższa Cena Online Dodatkowa pamięć do tabletów i smartfonów z obsługą USB OTGprędki transfer plików zapasowych, fotografii i filmów do komputera z szybkością USB 3.0Łatwe udostępnianie plików pomiędzy urządzeniami mobilnymi bez konieczności zastosowania kabli albo sieci Wi-Finiewiele znaczące wymiary dla zapewnienia mobilności powiększone możliwości przechowywania dla tabletów i smartfonów. Pamięci flash DataTraveler® microDuo producenta Kingston dodatkową przestrzeń do przechowywania w postaci niewielkiego i wygodnego urządzenia do tabletów i smartfonów, które obsługują funkcję USB OTG (On-The-Go). Standard USB OTG umożliwia bezpośrednie podłączenie maszyn przenośnych do obsługiwanych sprzętów USB. Pamięci flash DataTraveler microDuo używanie portów microUSB wykorzystywanych do ładowania maszyn. DTDUO jest perfekcyjnym sposobem na przechowywanie dużych plików podczas podróży dzięki funkcji „podłącz i uruchom", która pozwala na podłączenie go do tabletów i smartfonów bez wykorzystania portu microSD i przy niższej cenie za każdy gigabajt w porównaniu z użyciem zastosowanego urządzenia do przechowywania w urządzeniu przenośnym. W sytuacji smartfonów i tabletów umożliwiających nagrywanie filmów HD i wykonywanie fotografii w pokaźnej rozdzielczości pamięć jest zużywana nad wyraz szybko. Pamięci flash DTDUO umożliwiają transfer plików, fotografii, filmów itp. Bez konieczności przyłączania do komputera — do odciążania albo tworzenia kopii zapasowych. Wymiana plików pomiędzy urządzeniami mobilnymi jest łatwiejsza w sytuacji korzystania z funkcji chmury. Nie ma dodatkowo konieczności podłączania kabla w celu transferu plików między urządzeniem a komputerem. Pamięci flash DT microDuo, są lekkie, można je z łatwością wszędzie ze sobą zabrać, a ich stylowe wzornictwo uzupełnia każde urządzenie przenośne. Dzięki konstrukcji z suwakiem złącze USB jest chronione przed uszkodzeniami. FUNKCJE / mocne strony USB OTG (On-The-Go) — kanon, który zapewnia funkcję hosta w określonych modelach telefonów/tabletów z portami microUSB, umożliwiając połączenie z urządzeniami USB, takimi jak DT microDuo marki KingstonDwa w jednym — złącza microUSB i USB do przystępnego transferu plików pomiędzy smartfonami, tabletami i komputeramiPlug-and-Play — możliwość prostego podłączenia jak w przypadku typowego napędu USB FlashWygoda — szczególnie znikomy wymiar kieszonkowy, pozwalający na dużą mobilnośćprędkość — wersja ze złączem USB 2.0 lub USB 3.0 dla uzupełnienia Twoich maszynKompatybilność Windows 8.1, 8, 7, Vista, RT, Mac OS X v 10.6+, Linux v 2.6+ informacje technicznE objętość USB 3.0: 32 GB prędkość USB 3.0: 32GB-64GB — odczyt 70MB/s, zapis 15MB/s wymiary 27,63 mm x 16,46 mm x 8,56 mm Temperatura pracy od 0°C do 60°C Temperatura przechowywania od -20°C do 85°C Gwarancja / obsługa techniczna Pięcioletnia gwarancja z bezpłatną pomocą technologiczną producenta
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 32 GB
 • Interfejs 3.0 

9 ★  Kingston pendrive data traveler exodia 32gb usb3.1 gen1

Kingston pendrive data traveler exodia 32gb usb3.1 gen1 Najniższa Cena Online Pendrive Kingston 32GB DataTraveler Exodia DTX/32GB szybkość i wygoda Lekki i poręczny nośnik pamięci o prędkości USB 3.2 Gen 1. Warto go posiadać za każdym razem przy sobie. Pendrive Kingston 32GB DataTraveler Exodia DTX/32GB to pamięć o efektywności USB 3.2 Gen 1 gwarantująca wydajny dostęp do danych na komputerach przenośnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym. nadzwyczajna mobilność Pendrive Kingston 32GB DataTraveler Exodia DTX/32GB ma duży, barwny zaczep do breloka na klucze, dzięki temu zawsze można posiadać przy sobie podręczny nośnik pamięci. Użyteczna konstrukcja sprawia, iż jest to rewelacyjne urządzenie do codziennego korzystania w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z informacji. Zatyczka ochronna ergonomiczna zatyczka zabezpiecza złącze USB i dane. Zatyczka daje się również założyć na zaczep z drugiej strony, więc trudniej jest ją zgubić. Pendrive Kingston 32GB DataTraveler Exodia DTX/32GB umożliwia prędki transfer i komfortowe przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych informacji. poręczna kompozycja i popularne odcienie sprawiają, że jest to nadzwyczajne urządzenie do codziennego użytku w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z danych Wsteczna zgodność Pendrive Kingston 32GB DataTraveler Exodia DTX/32GB jest zgodny z istniejącymi portami USB 2.0, dzięki czemu użytkownicy standardu 2.0 mogą w przyszłości dokonać migracji do standardu 3.0 bez konieczności podmiany urządzenia.
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 32 GB
 • Interfejs 3.1 


Ranking TOP5 najtańszych pendrive Kingston (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive Kingston na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.

5 ★  Kingston Pendrive Data Traveler Exodia 64GB USB3.1 Gen1, 1_746408

Kingston Pendrive Data Traveler Exodia 64GB USB3.1 Gen1, 1_746408 Najniższa Cena Online Pendrive Kingston 64GB DataTraveler Exodia DTX/64GB szybkość i wygoda Lekki i funkcjonalny nośnik pamięci o szybkości USB 3.2 Gen 1. Warto go mieć za każdym razem przy sobie. Kingston 64GB DataTraveler Exodia DTX/64GB to pamięć o skuteczności USB 3.2 Gen 1 gwarantująca efektywny dostęp do informacji na komputerach przenośnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym. nieprzeciętna mobilność Kingston 64GB DataTraveler Exodia DTX/64GB ma wielki, barwny zaczep do breloka na klucze, dzięki czemu zawsze można mieć przy sobie podręczny nośnik pamięci. Poręczna konstrukcja sprawia, iż jest to wspaniałe urządzenie do codziennego wykorzystywania w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z informacji. Zatyczka ochronna ergonomiczna zatyczka zabezpiecza złącze USB i dane. Zatyczka daje się również założyć na zaczep z drugiej strony, więc trudniej jest ją zgubić. Kingston 64GB DataTraveler Exodia DTX/64GB umożliwia prędki transfer i komfortowe przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych informacji. poręczna konstrukcja i popularne barwy powodują, że jest to świetne urządzenie do codziennego korzystania w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z informacji Wsteczna zgodność Pendrive Kingston 64GB DataTraveler Exodia DTX/64GB jest zgodny z istniejącymi portami USB 2.0, dzięki czemu użytkownicy standardu 2.0 mogą w przyszłości dokonać migracji do standardu 3.0 bez konieczności zamiany urządzenia.
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 64 GB
 • Interfejs 3.1 


Ranking TOP5 najdroższych pendrive Kingston (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive Kingston na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

1 ★  Kingston pamięć flash data traveler max 1tb usb3.2 gen2

Kingston pamięć flash data traveler max 1tb usb3.2 gen2 Najniższa Cena Online Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 niezrównana sprawność przy obfitej objętości Kingston DataTraveler Max to wysokowydajna pamięć flash USB Type-C1, wykorzystująca najnowszy standard USB 3.2 Gen 2, który zapewnia rekordową prędkość odczytu/zapisu do 1000/900MB/s2. Zaprojektowana z myślą o mobilności i wygodzie oryginalna prążkowana pokrywa chroni złącze, gdy nie jest użytkowane, i można ją prosto odsunąć jednym ruchem. Pamięć DT Max zapewnia najwyższą produktywność i dużą objętość do 1TB3, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania znacznych plików cyfrowych, takich jak zdjęcia w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Inne zalety pamięci DT Max to ograniczona pięcioletnia gwarancja, gratisowa pomoc techniczna i legendarna bezusterkowość produktów marki Kingston. Najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2 Imponująca prędkość odczytu i zapisu (optymalnie 1000MB/s i 900MB/s) pozwoli Ci prędko przenosić pliki. Bezkompromisowe rozwiązanie pamięci masowej przystępne objętości od 256GB do 1TB3 pomieszczą Twoją całą cyfrową bibliotekę Złącze USB-C1 dobrane do notebooków i komputerów stacjonarnych nowej generacji, żeby umożliwić bezproblemowe przenoszenie plików specyficzny wygląd wygodna, przesuwana jedną ręką zatyczka, wskaźnik LED stanu i praktyczny zaczep na kółko do kluczy wymiary: 82,17 mm x 22,00 mm x 9,02 mmPozostałe informacje: Temperatura robocza 0°C~60°C Temperatura przechowywania -20°C~85°C...
 • Producent Kingston 

3 ★  pamięć flash data traveler max 512gb usb3.2 gen marki Kingston

pamięć flash data traveler max 512gb usb3.2 gen marki Kingston Najniższa Cena Online Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 nieporównana sprawność przy obfitej obszerności Kingston DataTraveler Max to wysokowydajna pamięć flash USB Type-C1, wykorzystująca najnowszy standard USB 3.2 Gen 2, który gwarantuje rekordową prędkość odczytu/zapisu do 1000/900MB/s2. Zaprojektowana z myślą o mobilności i wygodzie oryginalna prążkowana pokrywa chroni złącze, gdy nie jest używane, i można ją łatwo odsunąć jednym ruchem. Pamięć DT Max gwarantuje najwyższą sprawność i dużą pojemność do 1TB3, co czyni ją znakomitym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania pokaźnych plików cyfrowych, takich jak fotografie w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Inne zalety pamięci DT Max to ograniczona pięcioletnia gwarancja, gratisowa pomoc technologiczna i legendarna niezawodność produktów marki Kingston. Najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2 Imponująca szybkość odczytu i zapisu (odpowiednio 1000MB/s i 900MB/s) pozwoli Ci prędko przenosić pliki. Bezkompromisowe rozwiązanie pamięci masowej dostępne obszerności od 256GB do 1TB3 pomieszczą Twoją całą cyfrową bibliotekę Złącze USB-C1 przypasowane do notebooków i komputerów stacjonarnych nowej generacji, żeby umożliwić bezproblemowe przenoszenie plików unikalny wygląd wygodna, przesuwana jedną ręką zatyczka, wskaźnik LED stanu i praktyczny zaczep na kółko do kluczy rozmiary: 82,17 mm x 22,00 mm x 9,02 mmPozostałe informacje: Temperatura robocza 0°C~60°C Temperatura przechowywania -20°C~85°C...
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 512 GB

4 ★  pendrive data traveler max a 512gb usb-a 3.2 gen2 marki Kingston

pendrive data traveler max a 512gb usb-a 3.2 gen2 marki Kingston Najniższa Cena Online Pamięć flash USB 3.2 Gen 2 z linii DataTraveler Max W pamięciach flash USB z kolekcji Kingston's DataTraveler Max jest wykorzystywany najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2, dzięki czemu proponują one rekordową prędkość odczytu/zapisu dochodzącą do 1000/900 MB/s. Zaprojektowana z myślą o przenośności i wygodzie unikalna prążkowana pokrywa broni złącze, gdy nie jest stosowane, i można ją z łatwością odsunąć jednym ruchem. Pamięci są dostępne ze złączami USB rodzaju C2 i rodzaju A, dzięki czemu można używać ich z klasycznymi i progresywnymi notebookami i komputerami stacjonarnymi. Pamięci z kolekcji DT Max proponują najwyższą skuteczność i dużą objętość (do 1TB), co czyni je wyśmienitym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania znacznych plików cyfrowych, takich jak zdjęcia w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Pamięci z serii DT Max ze złączami rodzaju C i typu A są objęte ograniczoną pięcioletnią gwarancją i bezpłatną pomocą technologiczną, a na dodatek wyróżniają się legendarną niezawodnością charakterystyczną dla produktów firmy Kingston. zaawansowane pamięci USB 3.2 Gen 2 specyficzna prążkowana pokrywa z zaczepem na kółko do kluczy szybkość odczytu 1000MB/s Najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2Imponujące szybkości odczytu i zapisu (stosownie 1000MB/s i 900MB/s) umożliwiają momentalne przenoszenie plików. specyficzny wyglądWygodna, przesuwana jedną ręką nasadka, wskaźnik LED i poręczny zaczep na kółko do kluczy.rozmiary: 91,17 x 22 x 9,02 mm...
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 512 GB


Ranking TOP6 pendrive (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive Kingston są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.