Wybieramy dobry pendrive usb c. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 13 kwietnia 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive USB-C proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive USB-C najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive usb c z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


TOP10 pendrive USB typu C [Ranking kwiecień 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive USB-C na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

1 ★  Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-64DB/AP, MUF-64DB/APC

Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-64DB/AP, MUF-64DB/APC Najniższa Cena Online Dwa dyski flash w jednym.Podwój wygodę. DUO Plus to napęd rodzaju C z super przydatnym adapterem rodzaju A. Wyeliminuj obawy, ponieważ instynktowny zintegrowany adapter rodzaju A współpracuje ze starszymi urządzeniami. teraz możesz sprężyście przenosić informacje i zwalniać miejsce z doskonałą szybkością i skutecznością. Tak czy inaczej jest właściwy sposób.Nie ma złego sposobu na podłączenie go. Zaopatrzony w najnowszą w branży technologię USB Type-C, DUO Plus podłącza się za każdym razem prawą stroną do góry - bez przewracania, bez kłopotów, bez problemów. łatwo przesyłaj obszerne pliki do smartfonów rodzaju C, tabletów i notebooków. Podwój swoją łączność.Jeden dysk flash dla wielu maszyn. Łączność USB Type-C i Type-A pozwala szybko zwolnić miejsce na urządzeniu dzięki szybkim kopiom zapasowym i odciążeniom plików. teraz możesz dodać jeszcze więcej filmów, muzyki i gier.prędki. I elastyczny.DUO Plus przesyła szerokie pliki w zaledwie kilka sekund z niesamowitą prędkością odczytu USB 3.1 do 300 MB / s. Napęd ten jest wstecznie kompatybilny z USB 3.0 / 2.0 i gwarantuje zadziwiającą skuteczność na wielu zróżnicowanych urządzeniach i użyciach. Twardy i godny zaufaniaPliki pozostają bezpieczne, gdziekolwiek jesteś. Wiodąca pozycja Samsunga w dziedzinie pamięci flash sprawia, że DUO Plus jest godnym zaufania napędem do przechowywania cennych danych. Działa to wszystko dzięki obudowie wodoodpornej, niepodatnej na wstrząsy, odpornej na temperaturę, odpornej na magnes i odpornej na promieniowanie rentgenowskie, która jest objęta 5-letnią ograniczoną gwarancją.rozmiary: 57,92 x 18,33 x 7,29 mm...
 • Producent Samsung 
 • Pojemność 64 GB
 • Interfejs 3.1 

2 ★  Kingston Pendrive DT80/32GB USB-C 3.2 Gen1 (0740617306170)

Kingston Pendrive DT80/32GB USB-C 3.2 Gen1 (0740617306170) Najniższa Cena Online mobilna, szybka pamięć do wszelkich sprzętów zaopatrzonych w złącze USB-C Urządzenie DataTraveler® 80 producenta Kingston to to wysokowydajna pamięć flash USB dostosowana do obsługi notebooków, komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów zaopatrzonych w złącze USB typu C bez zapotrzebowania zastosowania adaptera. Dzięki unikatowej szybkości przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s**) pamięć DataTraveler® 80 pozwala na szybkie i wygodne przesyłanie plików. Kompaktowa konstrukcja z zatyczką i wytrzymała pokrywa z zaczepem na kółko do kluczy czynią z niej perfekcyjną pamięć mobilną. dopasowana do sprzętów ze złączem USB-C prędkość odczytu do 200 MB/s** Wytrzymała i lekka konstrukcja pojemność do 256 GB* * Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania, a także innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia przystępna do przechowywania danych jest mniejsza przekazana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash producenta Kingston, przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ** prędkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i użycia.
 • Producent Kingston 
 • Pojemność 32 GB
 • Interfejs 3.1 

3 ★  Samsung pendrive duo plus 256gb usb-c/usb3.1 muf-256db/a

Samsung pendrive duo plus 256gb usb-c/usb3.1 muf-256db/a Najniższa Cena Online szybkość bezusterkowość DUO Plus Family Line PC, laptop, Smartfon, Tablet zastosowanie Dwa USB w jednym Dwukrotnie obszerniejsza wygoda. DUO Plus to pamięć masowa USB- C z szczególnie przydatnym adapterem USB-A. O nic nie musisz się już martwić, ponieważ adapter będzie pasował do Twoich starszych sprzętów. Możesz teraz elastycznie, ekspresowo i produktywnie przenosić informacje i zwalniać miejsce. Każdy sposób jest prawidłowy Nie sposób źle go podłączyć. DUO Plus obsługuje najnowszą w branży technologię USB-C, poprzez co w port zawsze wsuwa się właściwą stroną — bez przekładania, polepszania i nerwów. Z łatwością przesyłaj pokaźne pliki na swój smartfon, tablet czy laptop obsługujące rozwiązania USB-C. Podwojona łączność Jedna pamięć USB dla wielu urządzeń. Łączność USB-C/USB-A, jakimi dysponuje DUO Plus, szybkie zwolnienie miejsca na urządzeniach nietrudne stworzenie kopii zapasowych i przeniesienie plików. Możesz teraz pobierać jeszcze więcej filmów, muzyki i gier. Prędko i rozciągliwie DUO Plus przesyła duże pliki w kilka sekund* dzięki znakomitej prędkości odczytu USB 3.1 wynoszącej do 400 MB/s**. Ta pamięć masowa, kompatybilna z poprzednią wersją USB 3.0/2.0, zagwarantuje genialne działanie podczas użycia z przeróżnymi urządzeniami i w różnorodnych celach. * Minimum 10 sekund w sytuacji modeli 256/128 GB; minimum 14 sekund w sytuacji modeli 64/32 GB (testowane na zestawieniu Asus Z370-G, Intel i7-8700K@3,70 GHz, 8 GB DDR4 z Windows 10 Enterprise 64 bity). ** Do 400 MB/s w przypadku modeli 256/128 GB; do 300 MB/s w sytuacji modeli 64 GB; do 200 MB/s w przypadku modelu 32 GB. Wytrzymały i godny zaufania Niezależnie od tego, gdzie jesteś, pliki pozostają bezpieczne. Ekspertyza Samsung w zakresie pamięci USB czyni z Bar Plus pendrive, na którym bez żadnych obaw możesz przechowywać cenne informacje. Nieprzeciętną ochronę stanowi obudowa oporna na wodę*, wstrząsy**, temperaturę***, magnes**** i promienie rentgena*****, a w dodatku wspomoże go 5-letnia ograniczona gwarancja******. * Do 72godzin w wodzie morskiej.** Przyspieszenie grawitacyjne do wartości 1500.*** Wytrzymuje temperaturę operacyjną w zakresie od -25°C do 85°C, a także nieoperacyjną w zakresie od -40°C do 85°C.**** Do 15000gausów (wartość równa rezonansowi magnetycznemu).***** Do 50rentgenów (wartość równa rentgenom lotniskowym).****** Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zniszczenie i/albo utratę informacji ani wydatki poniesione w związku z odzyskiwaniem informacji z USB. Szczegółowe dane na temat gwarancji znajdują się na stronie: www.samsung.com/support. Porównaj pamięci Flash Samsung Samsung DUO Plus 2020 Samsung BAR Plus 2020 Samsung FIT Plus 2020 objętość 32GB | 64GB | 128GB | 256GB 32GB | 64GB | 128GB | 256GB 32GB | 64GB | 128GB | 256GB szybkość odczytu do 400 MB/s do 400 MB/s do 400 MB/s wariant połączenia USB typ A i C USB typ A USB rodzaj A Gwarancja 5 lat 5 lat 5 lat
 • Producent Samsung 
 • Pojemność 256 GB
 • Interfejs 3.1 

6 ★  pendrive duo plus 128gb usb-c/usb3.1 muf-128db/a marki Samsung

pendrive duo plus 128gb usb-c/usb3.1 muf-128db/a marki Samsung Najniższa Cena Online Pendrive Samsung DUO Plus 128GB MUF-128DB/APC USB-C / USB 3.1 Dwa USB w jednym Dwukrotnie obszerniejsza wygoda. Pendrive SAMSUNG DUO PLUS MUF-128DB/APC to pamięć masowa typu C z szczególnie przydatnym adapterem rodzaju A. O nic nie musisz się już martwić, ponieważ adapter będzie pasował do Twoich starszych sprzętów. Możesz teraz sprężyście, szybko i produktywnie przenosić dane i zwalniać miejsce. Każdy sposób jest korzystny Nie sposób źle go podłączyć. Pendrive SAMSUNG DUO PLUS MUF-128DB/APC obsługuje najnowszą w branży rodzaju C, przez co w port zawsze wsuwa się właściwą stroną — bez przekładania, polepszania i nerwów. Prosto przesyłaj pokaźne pliki na swój smartfon, tablet czy notebook obsługujące rozwiązania rodzaju C. Podwojona łączność Jedna pamięć USB dla wielu urządzeń. Łączność rodzaju C i typu A, jakimi dysponuje pendrive SAMSUNG DUO PLUS MUF-128DB/APC, szybkie zwolnienie miejsca na urządzeniach łatwe stworzenie kopii zapasowych i przeniesienie plików. Możesz teraz pobierać jeszcze więcej filmów, muzyki i gier. Błyskawicznie i sprężyście. Pendrive SAMSUNG DUO PLUS MUF-128DB/APC przesyła znaczne pliki w kilka sekund¹ dzięki nieprzeciętnej szybkości odczytu USB 3.1 wynoszącej do 400 MB/s. Ta pamięć masowa, kompatybilna z poprzednią wersją USB 3.0/2.0, zapewnia wspaniałe działanie podczas wykorzystania z rozmaitymi urządzeniami i w rozmaitych celach.
 • Producent Samsung 
 • Pojemność 128 GB
 • Interfejs 3.1 

Inne zestawienia nośników Pendrive


Ranking TOP5 najtańszych pendrive USB-C (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive USB-C na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.Ranking TOP5 najdroższych pendrive usb c (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive USB-C na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

1 ★  Pendrive Dashdrive Elite UE800 2TB USB3.2-C Gen2

Pendrive Dashdrive Elite UE800 2TB USB3.2-C Gen2 Najniższa Cena Online Dashdrive Elite UE800 Super mocDzięki USB 3.2 Gen2, przepustowości do 10 Gb/s i obsłudze Plug and Play pamięć UE800 wystarczy podłączyć, żeby móc szybko odczytywać i zapisywać pliki, równocześnie te obszerne, jak i znikome. Na dodatek pamięć jest wstecznie zgodna z urządzeniami USB 2.0.Nowy poziom prędkościKompaktowa pamięć UE800 obsługuje szybkości odczytu/zapisu do 1000 MB/s, czyli 10 razy pokaźniejsze w porównaniu z pamięcią USB 3.2 Gen1.Udogodnienia portu USB typu CZłącze USB typu C zagwarantuje wygodę podłączania równocześnie przy ustawieniu do góry nogami, jak i korzystną stroną do góry. Ponadto złącze USB rodzaju C jest zgodne z wieloma urządzeniami, od komputerów stacjonarnych, notebooków i smartfonów po tablety, co zapewnia komfortowe używanie.Tyle miejsca, ile potrzebujeszCzy Twoje urządzenie pamięci zapewnia wystarczającą ilość miejsca? Pamięć UE800 z całą pewnością tak! Przy obszerności do 2TB ma go wystarczająco dużo na filmy 4K itp. Nie będziesz już martwić się o pojemność w sytuacji archiwizacji czy edycji filmów i zdjęć.wygodna bezzatyczkowa kompozycjaPamięć UE800 jest wyposażona w wysuwane złącze, które likwiduje problem nieporęcznych osłon i zatyczek, które można zgubić. Złącze można prosto wysunąć i wsunąć jedną ręką.EAN: 4711085944207Gwarancja: 60 miesięcyKod dostawcy: AELI-UE800-2T-CSGpojemność pamięci flash: 2 TBInterfejs: USB 3.1 Type Cprędkość odczytu: 1000 MB/sszybkość zapisu: 1000 MB/sSzyfrowanie informacji: Niewymiary: 8,9 x 21,3 x 73 mmWaga: 13 gObsługiwane systemy operacyjne: Linux
 • Producent Adata 

4 ★  Adata pendrive dashdrive elite ue800 1tb usb3.2-c gen2 (4711085938039)

Adata pendrive dashdrive elite ue800 1tb usb3.2-c gen2 (4711085938039) Najniższa Cena Online Dashdrive Elite UE800 Super mocDzięki USB 3.2 Gen2, przepustowości do 10 Gb/s i obsłudze Plug and Play pamięć UE800 wystarczy podłączyć, aby móc błyskawicznie odczytywać i zapisywać pliki, zarówno te znaczne, jak i małe. Na dodatek pamięć jest wstecznie zgodna z urządzeniami USB 2.0.Nowy poziom prędkościKompaktowa pamięć UE800 obsługuje prędkości odczytu/zapisu do 1000 MB/s, czyli 10 razy pokaźniejsze w porównaniu z pamięcią USB 3.2 Gen1.Udogodnienia portu USB rodzaju CZłącze USB typu C gwarantuje wygodę przyłączania zarówno przy ustawieniu do góry nogami, jak i korzystną stroną do góry. Ponadto złącze USB rodzaju C jest zgodne z wieloma urządzeniami, od komputerów stacjonarnych, notebooków i smartfonów po tablety, co zapewnia wygodne stosowanie.Tyle miejsca, ile potrzebujeszCzy Twoje urządzenie pamięci zagwarantuje wystarczającą liczba miejsca? Pamięć UE800 z całą pewnością tak! Przy objętości do 2TB ma go wystarczająco dużo na filmy 4K itp. Nie będziesz już martwić się o pojemność w przypadku archiwizacji czy edycji filmów i fotografii.wygodna bezzatyczkowa budowaPamięć UE800 jest zaopatrzona w wysuwane złącze, które likwiduje problem nieporęcznych osłon i zatyczek, które można zgubić. Złącze można z łatwością wysunąć i wsunąć jedną ręką.EAN: 4711085938039Gwarancja: 60 miesięcyKod dostawcy: AELI-UE800-1T-CSGpojemność pamięci flash: 1 TBInterfejs: USB 3.1 Type Cszybkość odczytu: 1000 MB/sprędkość zapisu: 1000 MB/sSzyfrowanie danych: Nierozmiary: 8,9 x 21,3 x 73 mmWaga: 13 gObsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
 • Producent ADATA 


Ranking TOP6 pendrive (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive USB typu C są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.