Wybieramy dobry pendrive w sklepie Electro.pl. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 10 kwietnia 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive w sklepach Electro.pl proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive w sklepach Electro.pl najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive w sklepie Electro.pl z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


TOP10 pendrive w sklepie internetowym Electro.pl [Ranking kwiecień 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive w sklepach Electro.pl na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

8 ★  Pamięć SANDISK Cruzer Glide 32GB (SDCZ600-032G-G35) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (0619659115890)

Pamięć SANDISK Cruzer Glide 32GB (SDCZ600-032G-G35) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (0619659115890) Najniższa Cena Online Dysk Flash USB Cruzer Glide 3.0 to funkcjonalne urządzenie do bezpiecznego przesyłania, przesyłania i tworzenia kopii zapasowych najważniejszych plików. Ten nieznaczny, chowany napęd USB jest perfekcyjny dla osób potrzebujących komfortowego i przenośnego przechowywania multimediów i innych plików. Dysk flash USB Cruzer Glide ma innowacyjną, kompaktową obudowę z jasnoczerwoną i czarną obudową. Złącze USB wsuwa się do pokrywy,bronić je przed zniszczeniem. Pojemność do 32 GB wystarcza,wziąć ze sobą wszystkie swoje ulubione pliki multimedialne na dysk flash USB Cruzer Glide. Możesz nagrać i przesłać kilka godzin video, wszystkie swoje albumy ze zdjęciami, zbiór muzyki i ważne dokumenty. Żeby przesłać pliki na dysk, wystarczy podłączyć dysk do portu USB komputera i przenieść pliki do wybranego folderu. Ani uzupełniające sterowniki, ani specjalne oprogramowanie nie są wymagane i możesz natychmiast rozpocząć przesyłanie albo tworzenie kopii zapasowych plików. Na wszystkich dyskach flash USB Cruzer Glide oprogramowanie SanDisk SecureAccess jest wstępnie nagrywane w celu utworzenia bronionego hasłem folderu dla prywatnych plików. System ochrony hasłem wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie AES....
  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 32 GB

9 ★  Pamięć cruzer glide 128gb (sdcz600-128g-g35) + zamów z dostawą jutro! marki Sandisk

Pamięć cruzer glide 128gb (sdcz600-128g-g35) + zamów z dostawą jutro! marki Sandisk Najniższa Cena Online Dysk Flash USB Cruzer Glide 3.0 to poręczne urządzenie do bezpiecznego przesyłania, przesyłania i tworzenia kopii zapasowych najważniejszych plików. Ten znikomy, chowany napęd USB jest genialny dla osób potrzebujących komfortowego i przenośnego przechowywania multimediów i innych plików. Dysk flash USB Cruzer Glide ma innowacyjną, kompaktową obudowę z jasnoczerwoną i czarną obudową. Złącze USB wsuwa się do pokrywy,chronić je przed uszkodzeniem. Objętość do 128 GB wystarcza,wziąć ze sobą wszystkie swoje ulubione pliki multimedialne na dysk flash USB Cruzer Glide. Możesz nagrać i przesłać kilka godzin video, wszystkie swoje albumy ze zdjęciami, zbiór muzyki i ważne dokumenty. Aby przesłać pliki na dysk, wystarczy podłączyć dysk do portu USB komputera i przenieść pliki do wybranego folderu. Ani dopełniające sterowniki, ani specjalne oprogramowanie nie są wymagane i możesz natychmiast rozpocząć przesyłanie albo tworzenie kopii zapasowych plików. Na wszystkich dyskach flash USB Cruzer Glide oprogramowanie SanDisk SecureAccess jest wstępnie nagrywane w celu utworzenia chronionego hasłem folderu dla prywatnych plików. System ochrony hasłem wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie AES....
  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 128 GB


Ranking TOP5 najtańszych pendrive w sklepach Electro.pl (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive w sklepach Electro.pl na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.

3 ★  Pendrive ume3 eco friendly 32gb usb 3.0 marki Goodram

Pendrive ume3 eco friendly 32gb usb 3.0 marki Goodram Najniższa Cena Online Pendrive Goodram 32GB UME3 Eco Friendly USB 3.0 Pendrive o obszerności 32 GB wyekwipowany w interfejs USB 3.2 gen 1. Szybkość odczytu wynosi 60 MB/s, a zapisu 20 MB/s. NAJWAŻNIEJSZE parametry pojemność: 32 GB Kolor: brązowy obudowa w 100% z materiału biodegradowalnego Kreacja i produkcja w Polsce odporny na zachlapania i zadrapania Interfejs: USB 3.2 gen 1 szybkość zapisu (MB/s): 20 szybkość odczytu (MB/s): 60 USB 3.0 UME3 Eco Friendly Eco Friendly to nowy model USB z kolekcji UME, której projekt i wykonanie zostało zrealizowane w pełni w Polsce. towar eksponuje obudowa wytworzona w 100% z materiałów biodegradowalnych, która ulega rozkładowi w warunkach kompostowych. Naturalna praca Pamięć UME Eco Friendly jest przystępna w ofercie w objętości 16, 32, 64, 128 GB. Użyte elementy pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 60 MB/s i zapisu do 20 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB firmy GOODRAM, UME Eco Friendly objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Najwyższa jakość = wieczysta gwarancja Wszystkie pamięci USB GOODRAM produkowane są w Polsce na bazie skrupulatnie wyselekcjonowanych składników i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat. Dział Kontroli Jakości dba o to, by każdy produkt był perfekcyjnie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd zagwarantujemy użytkownikom dożywotnią gwarancję. SPECYFIKACJA technicznA: pojemność: 32 GB Interfejs: USB 3.2 gen 1 prędkość pracy: odczyt: do 60 MB/s; zapis: do 20 MB/s rozmiary: 55,0 × 21,0 × 9,6 mm Waga: 9 g Temperatura pracy: 0 do +70°C (zalecana) Temperatura przechowywania: -25 do +85°C (zalecana) Kompatybilność z systemami operacyjnymi: Windows 2000 SP4 i nowsze; MacOS 10.5.x i nowsze; Linux v.2.6.x i nowsze
  • Producent Goodram 
  • Pojemność 32 GB
  • Interfejs 3.0 


Ranking TOP5 najdroższych pendrive w sklepie Electro.pl (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive w sklepach Electro.pl na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.Ranking TOP6 pendrive (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive w sklepie internetowym Electro.pl są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.