Dobre słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe Koss w rankingu TOP12! Jakie wybrać najlepsze?

Rankingi z 18 czerwca 2024

Szukając odpowiednich słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem Koss proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem bezprzewodowe słuchawki Koss z mikrofonem najlepiej kupić? Czy tańsze wersje mogą się okazać wystarczająco dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem Koss [TOP12 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bezprzewodowe słuchawki Koss z mikrofonem najchętniej wybierane.

1 ★  Koss słuchawki bezprzewodowe ksc/35

Koss słuchawki bezprzewodowe ksc/35 Najniższa Cena Online Koss KSC35WL Koss KSC35 Wireless to słuchawki Bluetooth(R), które dzięki swojej kompaktowej konstrukcji świetnie sprawdzają się podczas słuchania muzyki poza domem - w trakcie spacerów, dojazdów do pracy, przejażdżek rowerowych i w wielu innych sytuacjach. Łączność bezprzewodowa Bluetooth(R) 4.2 upraszcza przesyłanie muzyki ze źródeł dźwięku, zwiększając do maksimum wygodę użytkowania KSC35 Wireless. Niezależnie od tego, czy korzystasz z KSC35 Wireless w domu, czy poza nim, słuchawki niezwykle korzystną jakość dźwięku. To zasługa przetworników, które obsługują pasmo przenoszenia w zakresie 15 - 25 000 Hz i które pozwalają uzyskać ciśnienie dźwięku na poziomie 101 dB SPL/1 mW. Zaimplementowane w przetwornikach cewki z drutem z miedzi beztlenowej poprawiają transmisję sygnału, czego efektem jest czystszy i wyraźniejszy dźwięk. ponadto zoptymalizowane komputerowo magnesy neodymowe szczególnie korzystną jakość brzmienia i wysoki poziom głośności. W codziennym używaniu sprawdza się kompaktowa budowa słuchawek, dzięki której z łatwością można schować je do kieszeni, kiedy nie są stosowane. Funkcjonalność KSC35 Wireless powiększa zaimplementowany pilot zdalnego sterowania/mikrofon, umożliwiający rozpoczynanie/wstrzymywanie odtwarzania dźwięku, dostosowywanie poziomu dźwięku, a także odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych. Dzięki otwartej konstrukcji, nawet w trakcie użytkownik Otwarta kompozycja sprawia,nawet podczas odtwarzania muzyki, użytkownik wciąż pozostaje w kontakcie z otoczeniem. Koss KSC35 Wireless zaopatrzone są w pojemny akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje energię na ponad sześć godzin pracy. Do słuchawek dołączane jest etui ochronne. Specyfikacja: rodzaj słuchawek: nauszne typ podłączenia: bezprzewodowe Przeznaczenie: uniwersalne, do prowadzenia rozmów Wersja Bluetooth: 4.
  • Producent Koss 
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek z mikrofonem bez kabla [TOP6 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek wyposażonych w mikrofon => Jakie słuchawki z mikrofonem wybrać? Poradnik zakupowy i ranking słuchawek posiadających mikrofon.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem Koss są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.