Dobry radioodtwarzacz do 150 zł. Jaki najlepszy w Rankingu TOP10!

Rankingi z 23 maja 2024

Poszukując odpowiednich radioodtwarzaczy do 150 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jaki zatem radioodtwarzacz do 150 zł będzie najlepszy? Czy tańszy model może się okazać wystarczająco dobry? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Jakie radia z odtwarzaczem do 150 zł najlepsze? [Ranking TOP10 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się radia z odtwarzaczem do 150 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Prime3 radioodtwarzacz cra21 bt fm głośnomówiący

Prime3 radioodtwarzacz cra21 bt fm głośnomówiący Najniższa Cena Online RADIOODTWARZACZ SAMOCHODOWY CRA21 Słuchaj ulubionej muzyki w trakcie jazdy autem! Bluetooth z funkcją zestawu głośnomówiącego i audiostreaming (A2DP)Tuner FM (RDS) z możliwością programowania 18 stacjiOdtwarzane formaty: MP3/WMA UMILI CZAS SPĘDZONY ZA KIEROWNICĄ! Radioodtwarzacz samochody CRA21 marki PRIME3 to nieodzowny kompan bez wyjątku każdej podróży. Muzyka umili nam czas spędzony za kierownicą, a z radiostacji dowiemy się o najnowszych doniesieniach ze świata. wbudowany tuner FM z komfortowym ręcznym wyszukiwaniem stacji i obsługą RDS pozwoli wyświetlać skrupulatnie przesyłane dane (na przykład: staranny czas, temperatura i kursy wymiany). Dla wygody, by użytkownik nie musiał każdorazowo wyszukiwać ulubionej rozgłośni, model CRA21 oferuje zaprogramowanie do 18 stacji radiowych. Odtwarzanie swojej ulubionej muzyki może odbywać się przy pomocy funkcji Bluetooth, pełniącej równocześnie funkcję zestawu głośnomówiącego (zaimplementowany mikrofon do zestawu BT). Funkcja ta zezwala na bezpieczne realizowanie, odbierania i rozłączanie połączeń w trakcie podróży, bez odrywania rąk od kierownicy. Radioodtwarzacz, dzięki gniazdom mobilnym pamięci, proponuje możliwość odtwarzania ulubionej muzyki z plików skompresowanych do formatów MP3 i WMA. Wejście kart SD USB (standard A) znajdują się na froncie urządzenia. Przednie złącze AUX mini-in umożliwia podłączenie np. Mobilnego odtwarzacza muzyki. Radioodtwarzacz CRA21 dysponuje mocą maksymalną 4 x 20 W, co zapewnia rozciągliwy wybór głośników. Dodatkowo, dzięki 2-kanałowemu wyjściu RCA, podłączyć można zewnętrzny wzmacniacz, np. Do zasilenia subwoofera.
  • Producent PRIME3 

2 ★  RF100 Radioodtwarzacz samochodowy XBLITZ

RF100 Radioodtwarzacz samochodowy XBLITZ Najniższa Cena Online Radio samochodowe Xblitz RF100 Bluetooth 4.0 LED LCD 4x35W USB Radio Xblitz RF 100 zostało wyekwipowane w system Bluetooth 4.0, który zezwala na sprawne i szybkie podłączenie smartfona z radiem. Dzięki czemu rozwiązaniu możesz radować się ulubioną muzyką w każdym etapie swojej podróży NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Konfiguracja tonów: bass/treble/balance/equalizer Stały przedni panel: Tak Kolorowe podświetlenie: LED, 7 barw wyświetlacz: LCD rozmiar: 1 DIN Port USB: 1 i 2.0 Obsługa kart micro SD: do 32 GB Obsługa dysków pamięci flash (USB): do 32 GB Radio FM i wbudowana pamięć: 18 stacji Sterowanie pilotem: Tak Moc: 4 x 35 W Wejście AUX: Tak 4-RCA: Tak Zegar: Tak Wsparcie formatów: MP3 Konektor ISO: Tak Wersja BT: 4.0 Obsługa poprzez aplikację mobilną: tak ( BT Car Audio) Waga: 340 g rozmiary: 190×132×60 mm Waga pudełka: 550 g rozmiary pudełka: 210×180×78 mm Z ULUBIONĄ MUZYKĄ DZIĘKI BT 4.0 Radio Xblitz RF 100 zostało wyekwipowane w system Bluetooth 4.0, który umożliwia wydajne i prędkie podłączenie smartfona z radiem. dzięki temu rozwiązaniu możesz radować się ulubioną muzyką w każdym etapie swojej podróży. DO WYBORU 7 barw PODŚWIETLENIA Xblitz RF100 pozwala aż na siedem barw podświetlenia wnętrza Twojego samochodu. dzięki czemu rozwiązaniu świetnie zespolisz barwy do kolorystyki wnętrza Twojego auta oraz własnych upodobań. Możesz wybierać spomiędzy następującej gamy barw: białego, fioletowego, błękitnego, żółtego, czerwonego, niebieskiego i zielonego. Z PORTEM AUX I SLOTEM KART MICRO SD Radio Xblitz RF 100 wygodny port AUX, a także slot na karty micro SD, dzięki którym zyskujesz dodatkowe źródło do odtwarzania ulubionej muzyki. RADIO STEROWANE PILOTEM Pilot zdalnego sterowania ułatwia obsługę radia pasażerom. W Xblitz RF100 masz ulubioną muzykę za każdym razem pod ręką! 18 STACJI, PENDRIVE ULUBIONĄ MUZYKĄ Xblitz RF 100 zapamiętuje aż do 18 stacji radiowych, a dodatkowo dzięki slotowi na pendrive’a, możesz cieszyć się muzyką z dodatkowego źródła. DWA PORTY USB Radio zostało wyposażone w dwa porty USB, które umożliwiają odtwarzanie muzyki w formatach MP3 i pozostałych lubianych formatach audio SPECYFIKACJA technicznA Konfiguracja tonów: bass/treble/balance/equalizer Stały przedni panel: Tak Kolorowe podświetlenie: LED, 7 barw ekran: LCD rozmiar: 1 DIN Port USB: 1 i 2.0 Obsługa kart micro SD: do 32 GB Obsługa dysków pamięci flash (USB): do 32 GB Radio FM i zastosowana pamięć: 18 stacji Sterowanie pilotem: Tak Moc: 4 x 35 W Wejście AUX: Tak 4-RCA: Tak Zegar: Tak Wsparcie formatów: MP3 Konektor ISO: Tak Wersja BT: 4.0 Obsługa przez aplikację przenośną: tak ( BT Car Audio) Waga: 340 g wymiary: 190×132×60 mm Waga pudełka: 550 g rozmiary pudełka: 210×180×78 mm
  • Producent Xblitz 

3 ★  Radioodtwarzacz BLAUPUNKT PP 5 BR (5901750500268)

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT PP 5 BR (5901750500268) Najniższa Cena Online W tej niewiele znaczącej obudowie w stylu retro, zamknięto niemało progresywnych rozwiązań. Oprócz tunera FM z cyfrową syntezą masz do dyspozycji złącza USB/SD/AUX do których możesz podłączyć najnowocześniejsze nośniki i urządzenia odtwarzające ulubioną muzykę. Wbudowany akumulator nadaje mobilnego charakteru temu urządzeniu, a pokrywa w kolorze brązowym powoduje, że możesz go wkomponować w każdą drewnianą przestrzeń w swym domu. zaimplementowany wyświetlacz zegara zastosowany zegar dokładnie wyświetla czas. Kiedy radio jest wyłączone, włącza się zegar dla dodatkowej wygody. Zyskaj odczyt z przenośnych kart pamięci Czerp całkowitą radość bezpośrednio z karty pamięci. Wewnętrzny czytnik kart pamięci SD powoduje, że biblioteka plików muzycznych widocznie się rozszerza. Słuchaj muzyki nie przeszkadzając innym Urządzenie zaopatrzone jest w złącze mini jack 3,5 mm umożliwiające podłączenie słuchawek i bardziej osobiste przeżywanie muzyki. Dzisiaj możesz słuchać muzyki, ciesząc się nieprzeciętnym dźwiękiem ze świadomością, iż nie przeszkadzasz inny. Pilot upraszczający obsługę poręczny i znikomy wymiarowo pilot pomoże ci w ustawieniu głośności czy przerzucaniu utworów z dowolnego miejsca, bez podnoszenia się do sprzętu. Zasilanie akumulatorowe wbudowany akumulator można ładować i nie tracić dodatkowych kosztów na baterię. Takie rozwiązanie zagwarantuje długi okres używania akumulatorów i bardzo długi czas słuchania, dzięki temu radio jest za każdym razem do dyspozycji użytkownika. Odtwarzaj muzykę z sprzętów mobilnych Aby słuchać całej muzyki zapisanej w urządzeniu przenośnym albo w komputerze, niezbędne jest jedno proste połączenie. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu AUX (3,5 mm)
  • Producent BLAUPUNKT 

4 ★  Radioodtwarzacz Blaupunkt PP7BT FM/BT/USB/AUX (5901750505287)

Radioodtwarzacz Blaupunkt PP7BT FM/BT/USB/AUX (5901750505287) Najniższa Cena Online Radioodtwarzacz mobilny FM/BT/USB/AUX PP7BT PP7BT to przenośny radioodtwarzacz, który pozwala słuchać ulubionej muzyki za każdym razem tam gdzie chcesz. Dotrzyma on towarzystwa w pracy, wtedy czas płynie nam dużo szybciej. Przyjemne dźwięki mogą nam także towarzyszyć w trakcie samotnych wieczorów, spotkań z przyjaciółmi, stwarzając tło dla swobodnych pogawędek ze znajomymi. Moduł Bluetooth, w który został zaopatrzony model PP7BT umożliwia prędkie sparowanie telefonu z urządzeniem, oferując możliwość odtworzenia ulubionej muzyki bez żadnych ograniczeń. W tylnej części pokrywy zostały umieszczone gniazda, które pozwalają na odczytywanie plików MP3 o obszerności do 32 GB i wszystkich mobilnych pamięci USB, na których mamy nagrane swoje wybrane, nieszablonowe playlisty. Wejście AUX pozwala na podłączenie dowolnego źródła dźwięku. Radioodtwarzacz mobilny PP7BT wyposażony jest także w tuner FM z możliwością zaprogramowania aż do 60 ulubionych stacji radiowych, dzięki temu nie ma potrzeby każdorazowego wyszukiwania ulubionej rozgłośni. Szybki dobór jednego z kanałów pozwoli na cieszenie się ulubioną muzyką lub szybkie zapoznanie się z najnowszymi informacjami. zaimplementowany akumulator o pojemności 1200 mAh, po pełnym naładowaniu pozwala na 4-5 godzin bezprzewodowego odsłuchu w zależności od ustawionej głośności. Teleskopowa antena zadba o adekwatny odbiór sygnału radiowego, a moc wyjściowa 4 Watt RMS o donośny dźwięk. Komfortu obsługi dopełnia wyjście słuchawkowe dające możliwość słuchania muzyki bez przeszkadzania innym, a także pilot zdalnego sterowania. Z myślą o użytkownikach, którym poranne pobudki powodują problem, producent wyposażył model PP7BT w zegar z funkcją alarmu brzęczykiem lub radiem. Radioodtwarzacz przenośny PP7BT, dzięki obudowie produkowanej z najwyższej jakości tworzyw w odcieniu bieli i drewna, nie tylko znakomicie będzie prezentował się w progresywnym wnętrzu,ucieszy także użytkowników lubiących funkcjonalność urządzenia.
  • Producent Blaupunkt 

5 ★  Radio Blaupunkt PP5BR Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 19 miastach! (5901750500268)

Radio Blaupunkt PP5BR Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 19 miastach! (5901750500268) Najniższa Cena Online Radio sieciowo-bateryjne FM Blaupunkt PP5.2CR Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Produkt z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny. Zapakowane fabrycznie przez producenta. W skład zestawu wchodzi: - Radio BLAUPUNKT PP5.2CR - Zasilacz - Pilot - Instrukcja obsługi - Oryginalne opakowanie SPECYFIKACJA: - Odtwarzacz USB (do 32 GB) - Odtwarzanie plików MP3 - Radio FM z pamięcią 60 stacji - Wejście AUX - Zegar - Teleskopowa antena radiowa - Pilot zdalnego sterowania - Moc wyjściowa: 2 x 1,5 W RMS - Zasilanie bateryjne: zaimplementowany akumulator (1000 mAh) - Ładowanie przez złącze microUSB: 5 V 0,6 A - Czas pracy na baterii: 3 - 4 godziny - rozmiary: 200 (szer.) x 107 (wys.) x 125 (gł.)mm - Waga: 0,85 kg Radio czy ulubiona muzyka? dzisiaj w zasięgu ręki pokrywa w stylu retro i wnętrze pełne przydatnych funkcji oraz postępowych rozwiązań, to połączenie, które niewątpliwie docenią wszyscy miłośnicy konwencjonalnego designu i dobrego brzmienia. Radioodtwarzacz mobilny PP5.2BR zezwala na słuchanie ulubionej muzyki albo stacji radiowej za każdym razem i wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę. Może nam towarzyszyć w kuchni, podczas gotowania lub w salonie, gdy cieszymy się rodzinnymi chwilami. Model PP5.2BR zastosowany tuner FM z pamięcią aż 60 ulubionych stacji radiowych. Oznacza to,równocześnie w domu, w biurze czy w podróży, swoją ulubioną rozgłośnię informacyjną czy muzyczną odtworzymy bez problemu i konieczności każdorazowego wyszukiwania jej częstotliwości. Czysty dźwięk bez dodatkowych kabli? Czemu nie! Oprócz radia, do dyspozycji mamy port USB, a także wejście AUX. Dzięki nim, w każdej chwili możemy posłuchać wybranego utworu ze swojej biblioteki muzycznej zgranej na pendrive lub ulubionych nagrań zapisanych na dowolnym zewnętrznym źródle dźwięku, np. laptopie. Radioodtwarzacz PP5.2BR wyposażony został dodatkowo w zegar, a także pokaźny czytelny ekran, poprawnie widoczny na dodatek w nocy. Czy w kuchni czy w salonie doskonale wkomponuje się w twoje otoczenie wbudowany akumulator o pojemności 1000 mAh, ładowany poprzez złącze microUSB, pozwala radować się ulubioną muzyką lub interesującymi audycjami radiowymi nawet do 3 - 4 godzin. Funkcjonalność ta umożliwia nam zabranie ze sobą urządzenia wszędzie tam, gdzie chcemy. Teleskopowa antena zadba o adekwatny odbiór sygnału radiowego, a moc 2 x 1,5 W RMS o należytą głośność. Komfortu obsługi dopełnia bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania. Dzięki unikatowemu designowi i obudowie imitującej ciemne drewno radioodtwarzacz przenośny PP5.2BR rewelacyjnie wkomponuje się w każde wnętrze, zarówno tradycyjne, jak i progresywne.
  • Producent Blaupunkt 
  • Rodzaj radia cyfrowe 

6 ★  Prime3 Radioodtwarzacz abb11bt (5901750503580)

Prime3 Radioodtwarzacz abb11bt (5901750503580) Najniższa Cena Online Radioodtwarzacz Prime3 ABB11BT boombox 6W AUX Boombox ABB11BT „NANO" marki PRIME3 to przenośny odtwarzacz muzyczny, który uraduje użytkowników w każdym wieku. Dzięki prostej obsłudze i znacznej ilości {pomocn|przydatn)ych funkcji, doskonale sprawdzi się zarówno w salach dydaktycznych, jak i w pokoju dziecka. Co więcej, dzięki zasilaniu bateryjnemu i sieciowemu, można go zabrać wszędzie tam, gdzie chcemy posłuchać radia oraz ulubionej muzyki. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Odtwarzanie plików MP3/WAV/FLAC Radio FM z pamięcią 99 stacji Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP) Wejście AUX-IN Wyjście słuchawkowe 3,5 mm Gniazdo USB (obsługa urządzeń zewnętrznych o pamięci do 32 GB) Moc wyjściowa: 6 W RMS Zasilanie bateryjne: 4 x R20 Zasilanie: 220-240 V~ 50/60 Hz Wymiary: 265 x 215x 135 mm Waga: 1,3 kg Model wyposażony został w tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji radiowych, dzięki czemu ulubionej audycji nie będzie trzeba wyszukiwać każdorazowo po uruchomieniu odbiornika. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowe połączenie z Boomboxem wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych, kompatybilnych z tą technologią i odtwarzanie utworów muzycznych bezpośrednio z serwisów streamingowych, rozgłośni internetowych lub zapisanej na smartfonie czy tablecie własnej playlisty. „NANO" wyposażono w gniazdo USB, do którego można podłączyć wszelkie nośniki z zapisanymi plikami MP3, WAV i FLAC, np. Pendrive. Boombox obsługuje urządzenia zewnętrzne o pamięci do 32 GB, dzięki czemu liczba utworów wystarczy na przeprowadzanie także długiej imprezy. W przedniej części obudowy, po prawej stronie gniazda USB, usytuowano wejście AUX, dzięki któremu możliwe jest podłączenie urządzeń posiadających analogowe wyjście dźwięku. Natomiast na lewo od USB znajduje się gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, do którego można podłączyć zestaw słuchawkowy i nie przeszkadzając domownikom słuchać ulubionej muzyki o każdej porze dnia i nocy. ABB11BT może być zasilany sieciowo lub za pomocą 4 wymiennych baterii R20. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Boombox może służyć jako odtwarzacz stacjonarny np. W sali dydaktycznej lub pokoju dziecka, ale również jako przenośne źródło rozrywki, które można zabrać ze sobą na piknik czy do ogrodu.
  • Producent PRIME3 

7 ★  Manta Radioodtwarzacz mm9210bt chilli

Manta Radioodtwarzacz mm9210bt chilli Najniższa Cena Online BOOMBOX RADIO USB BLUETOOTH MANTA MM9210BT To Twoje muzyczne możliwości! MM9210BT CHILLI PREMIUM to nie tylko radio umożliwiające słuchanie audycji na falach ultrakrótkich. Zaś dzięki złączu USB realne jest także słuchanie muzyki w formacie MP3, WMA z nośników wymiennych. Odtwarzacz wyekwipowany też jest w gniazdo AUX, dzięki któremu możliwe jest podłączenie dowolnego innego źródła muzyki. Gniazdo słuchawkowe zezwala na podłączenie słuchawek. Nowością odróżniającą MM9210BT od innych radioodtwarzaczy jest zastosowany moduł Bluetooth. Dzięki niemu możliwe jest bezprzewodowe słuchanie muzyki z urządzeń takich jak smartfon, tablet czy notebook, wyekwipowanych w łączność Bluetooth. Starczy sparować urządzenia i możemy radować się streamingiem audio. Główne Funkcje: Bluetooth Radio FM Antena teleskopowa wyświetlacz LCD Odtwarzanie MP3 Soczysty design Boombox MM9210 wyprodukowany jest w soczystych czerwonych odcieńch nawiązujących do ostrych papryczek. Nikt nie przejdzie obojętnie obok tak atrakcyjnie wzorniczo zaprojektowanego urządzenia. Po bokach radioodtwarzacza umieszczone zostały dwa głośniki stereo doszlifowane w odcieniu srebrnym, co dodatkowo wyróżnia jakość wykonania boomboxa. Mocna, chowana rączka pozwala na komfortowe przenoszenie MM9210BT. Z przodu umieszczono wyświetlacz, przyciski sterujące i gniazda. Rozmiary: Szerokość: 26cm Wysokość: 22,5 Głębokość: 13,7 cm W zestawie: Instrukcja, karta gwarancyjna, przewód zasilający SPECYFIKACJA: Moc wyjściowa: 6W (RMS) / 300W P.M.P.O Odtwarzanie: MP3, WAV Gniazda: USB, AUX-in, gniazdo słuchawkowe Waga: 1,13 kg Zasilanie: 220 - 240V - 50-60Hz lub bateryjne 4 x R20 (brak w pakiecie) ]
  • Producent Manta 
  • Rodzaj radia analogowe 


Ranking radioodtwarzaczy [TOP6 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane radia z odtwarzaczem, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych radioodtwarzaczy => Jakie radio z odtwarzaczem wybrać? Poradnik zakupowy i ranking radioodtwarzaczy.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat radioodtwarzaczy do 150 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.