Jakie słuchawki bluetooth 1More do 200 zł najlepsze? Nasz Ranking TOP10 modeli!

Rankingi z 11 czerwca 2024

Poszukując dobrych słuchawek na Bluetooth 1More do 200 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki bluetooth 1More do 200 zł najlepiej kupić? Czy może wystarczą te tańsze? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking słuchawek na Bluetooth 1More do 200 zł [TOP10 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bluetooth 1More do 200 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Słuchawki stylish driver mic e1024bt gold marki 1more

Słuchawki stylish driver mic e1024bt gold marki 1more Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe 1more E1024BT Stylish Ciesz się muzyką w każdej chwili dnia i zapomnij o ograniczeniach. Słuchawki 1more E1024BT Stylish zapewnią Ci do 6 godzin odtwarzania oraz prędkie ładowanie -10 min starczy, abyś mógł słuchać następne 3 godziny. Co więcej, w trakcie korzystania zdają także o Twoją wygodę i swobodę, a to dzięki dopracowanej buddowie i bezprzewodowej transmisji. Łączność Bluetooth sprawia, że przesyłanie audio i parowanie jest proste, dzięki temu zielone E1024BT Stylish są idealnymi słuchawkami do smartfonów i przenośnych odtwarzaczy MP3/ MP4 z technologią BT. Dopracowana kompozycja dla udoskonalonego brzmienia Słuchawki bezprzewodowe 1more E1024BT Stylish dopracowano nie tylko pod względem wizualnym, lecz także brzmieniowym. Ich komorę dźwiękową tworzono z materiału ABS i uzupełniono wysokiej jakości silikonową nakładką na uszy. Ma to na celu udoskonalone odwzorowanie dźwięku i dobre dopasowanie, co zapobiegnie jego wyciekaniu. Ponadto o korzystne brzmienie dba dopracowana konstrukcja akustyczna „back-to-back", która może kompensować zakłócenia magnetyczne i utrzymywać wysoką czułość słuchawek. dzięki czemu dźwięk jest bardziej spójny i harmonijny, a Ty możesz czerpać więcej przyjemności ze słuchania. Dokanałowe słuchawki 1more E1024BT Stylish Dokanałowa kompozycja sprawia, że słuchawki bezprzewodowe 1more E1024BT Stylish genialnie utrzymują się w uszach nawet w czasie intensywnego ruchu. Dlatego właśnie sprawdzą się zarówno w powszednim używaniu, jak i w czasie biegania. E1024BT Stylish zaopatrzone są także w mikrofon i pilot, które pozwolą Ci wygodnie sterować odtwarzaniem i odebrać i przeprowadzić rozmowę. Z nimi nie musisz już sięgać po telefon, żeby odebrać rozmowę, pogłośnić, czy zmienić utwór. Dobre dostosowanie i komfortowa obsługa niewielka waga i rozmiar stylowych słuchawek 1more E1024BT Stylish nie tylko zapewnią Ci mobilność i wygodę, lecz także bezproblemowy transport. Model ten spokojnie zmieści się w torebce, czy plecaku, dzięki temu możesz mieć go za każdym razem przy sobie. Jeśli jednak nie masz gdzie schować słuchawek E1024BT Stylish, możesz je zostawić zawieszone na szyi. praktyczny pałąk z sylikonu i metalu pamięciowego zapewni stosowne dostosowanie i sprawi, iż pozostaną one na miejscu, a Ty w każdej chwili będziesz mógł z nich skorzystać. Specyfikacja kompozycja słuchawek: Dokanałowe Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawe 32 Om Czułość słuchawek 99 dB zastosowany mikrofon Tak Łączność Bezprzewodowa Zasięg do 10 m Maksymalny czas pracy Czas pracy do 6 h pakiet gromadzi: Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe 1More Etui zestaw nakładek na słuchawki kabel microUSB Przewodnik użytkownika
  • Producent 1MORE 


Ranking słuchawek Bluetooth do 200 zł [TOP8 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki na bluetooth w cenie do 200 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek Bluetooth => Jakie słuchawki bluetooth wybrać? Poradnik zakupowy i ranking słuchawek z komunikacją Bluetooth.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek na Bluetooth 1More do 200 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.