Jakie słuchawki bluetooth LogiLink do 200 zł najlepsze? Nasz Ranking TOP10 modeli!

Rankingi z 18 czerwca 2024

Poszukując dobrych słuchawek na Bluetooth LogiLink do 200 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki bluetooth LogiLink do 200 zł najlepiej kupić? Czy może wystarczą te tańsze? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking słuchawek na Bluetooth LogiLink do 200 zł [TOP10 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bluetooth LogiLink do 200 zł najchętniej wybierane.

2 ★  Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283)

Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283) Najniższa Cena Online YAMAY BH-M9 komplet nagłowny Bluetooth Wyjątkowo wysoka żywotność baterii, używanie zestawu słuchawkowego z pojedynczym ładowaniem akumulatora przez ponad 13 godzin. Czas czuwania do 220 godzin na jednym ładowaniu. perfekcyjny dźwięk d zięki czterokrotnej redukcji szumów, która zapewnia transparentnie czyste rozmowy, choćby w hałaśliwych pomieszczeniach. Pakiet słuchawkowy nadzwyczajnie pasuje na spotkania i komunikatory głosowe rewelacyjne dla osób, które muszą być za każdym razem przystępne. pakiet słuchawkowy - o bsługa odbierania / kończenia / odrzucania połączenia, wybieranie numeru i wybieranie głosowe, wyciszanie mikrofonu, nieprzeciętne dla samochodów, kierowców ciężarówek i profesjonalnych telefonistek komplet słuchawkowy Bluetooth M9A dedykowany do przyjemnej komunikacji. Nie nadaje się do muzyki. Obsługuje czaty Voice Skype i MSN atrybuty artykułu: 1. Innowacyjna czterokrotna redukcja szumów dzięki procesorowi DSP (Digital Sound Processor), który zapewnia przezroczyście czysty dźwięk podczas rozmowy. 2. Stabilny i lekki zestaw słuchawkowy, obsługuje profile A2DP i AVRCP 3. Częstotliwość pracy: 2,4 GHz - 2,4835 GHz ISM, zasięg do 10m 4. Wysoka czułość częstotliwości wynosi 75 dBA 5. Specyfikacja zasilania: 5 V, 200 mAh 6.Headset działa wewnętrznie z 3.7 V 7. wbudowany akumulator z technologią litowo-jonową 8. Czas rozmowy: do 12 godzin w zależności od głośności 9. Czas wymogi do 220 godzin 10. Specyfikacja Bluetooth 2.1 albo zgodna z Bluetooth 4.
  • Producent LogiLink 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 


Ranking słuchawek Bluetooth do 200 zł [TOP8 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki na bluetooth w cenie do 200 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek Bluetooth => Jakie słuchawki bluetooth wybrać? Poradnik zakupowy i ranking słuchawek z komunikacją Bluetooth.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek na Bluetooth LogiLink do 200 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.