Jakie słuchawki bluetooth LogiLink najlepsze? Nasz Ranking TOP10 modeli!

Rankingi z 24 kwietnia 2024

Poszukując dobrych słuchawek na Bluetooth LogiLink proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki bluetooth LogiLink najlepiej kupić? Czy może wystarczą te tańsze? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Ranking słuchawek na Bluetooth LogiLink [TOP10 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bluetooth LogiLink najchętniej wybierane.

2 ★  Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283)

Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283) Najniższa Cena Online YAMAY BH-M9 komplet nagłowny Bluetooth Wyjątkowo wysoka żywotność baterii, użytkowanie zestawu słuchawkowego z pojedynczym ładowaniem akumulatora przez ponad 13 godzin. Czas czuwania do 220 godzin na jednym ładowaniu. nadzwyczajny dźwięk d zięki czterokrotnej redukcji szumów, która gwarantuje przejrzyście czyste rozmowy, choćby w hałaśliwych pomieszczeniach. Zestaw słuchawkowy wyśmienicie pasuje na spotkania i komunikatory głosowe rewelacyjne dla osób, które muszą być za każdym razem dostępne. pakiet słuchawkowy - o bsługa odbierania / kończenia / odrzucania połączenia, wybieranie numeru i wybieranie głosowe, wyciszanie mikrofonu, świetne dla samochodów, kierowców ciężarówek i mistrzowskich telefonistek komplet słuchawkowy Bluetooth M9A asygnowany do przyjemnej komunikacji. Nie nadaje się do muzyki. Obsługuje czaty Voice Skype i MSN właściwości artykułu: 1. Nowoczesna czterokrotna redukcja szumów dzięki procesorowi DSP (Digital Sound Processor), który zagwarantuje klarownie czysty dźwięk w trakcie rozmowy. 2. Zrównoważony i lekki komplet słuchawkowy, obsługuje profile A2DP i AVRCP 3. Częstotliwość pracy: 2,4 GHz - 2,4835 GHz ISM, zasięg do 10m 4. Wysoka czułość częstotliwości wynosi 75 dBA 5. Specyfikacja zasilania: 5 V, 200 mAh 6.Headset działa wewnętrznie z 3.7 V 7. wbudowany akumulator z technologią litowo-jonową 8. Czas rozmowy: do 12 godzin w zależności od głośności 9. Czas wymagania do 220 godzin 10. Specyfikacja Bluetooth 2.1 lub zgodna z Bluetooth 4.
  • Producent LogiLink 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 


Ranking słuchawek Bluetooth [TOP8 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki na bluetooth, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek Bluetooth => Jakie słuchawki bluetooth wybrać? Poradnik zakupowy i ranking słuchawek z komunikacją Bluetooth.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek na Bluetooth LogiLink są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.