Jakie słuchawki bluetooth Logitech do 500 zł najlepsze? Nasz Ranking TOP10 modeli!

Rankingi z 17 czerwca 2024

Poszukując dobrych słuchawek na Bluetooth Logitech do 500 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki bluetooth Logitech do 500 zł najlepiej kupić? Czy może wystarczą te tańsze? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking słuchawek na Bluetooth Logitech do 500 zł [TOP10 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bluetooth Logitech do 500 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Słuchawki zone vibe 100 981-001219, bluetooth, biały marki Logitech

Słuchawki zone vibe 100 981-001219, bluetooth, biały marki Logitech Najniższa Cena Online progresywny styl do pracy w trybie hybrydowym wytworzone dla innowacyjnych pracowników preferujących nauszny pakiet słuchawkowy z funkcjami klasy biznesowej. Bez problemów działa z większością platform videokonferencyjnych. Zdalne zarządzenie przez dział IT przy pomocy Logitech Sync i Logi Tune. Certyfikat biznesowy Zone Vibe Wireless jest kompatybilny z Google Meet, Google Voice i Zoom, a także bez trudu działa w większości popularnych platform do spotkań i rozmów. Prosty w obsłudze komplet słuchawkowy w cenie umożliwiającej wdrożenie na dużą skalę. Fason łączy się z funkcjonalnością powiększ współczynnik wdrożenia dzięki progresywnej stylistyce. Wysięgnik mikrofonu, który można schować w celu poprawy estetyki, powoduje, że Zone Vibe Wireless jest wytwarzany dla pracowników, którzy chcą dostać funkcje biznesowe bez poświęcania stylu. Dźwięk wytwarzany dla obrazu Spotkania klasy fachowej – w biurze albo w domu. Mikrofon z funkcją niwelacji szumów i technologią formowania wiązki tłumi odgłosy z otoczenia. Mikrofon wyciszany przez obrócenie zagwarantuje prywatność od razu, gdy jest potrzebna. Wciągający dźwięk Ożyw spotkania i muzykę za sprawą autentycznego, naturalnego brzmienia. Przetworniki 40 mm zapewniają pełne basy, wyraziste tony wysokie i niski poziom zniekształceń. Możliwość regulacji ustawień korektora w 5 pasmach w Logi Tune. bezusterkowa wielopunktowa łączność bluetooth Zone Vibe Wireless gwarantuje potężne połączenie słuchawek z laptopem przez odbiornik USB-C i choćby 18 godzin rozmów. Wielopunktowa technika Bluetooth pozwala prosto przełączać urządzenia i unikać zerwanych połączeń. Mniejsza masa. Więcej wygody. Zone Vibe Wireless są lżejsze od większości modeli słuchawek nausznych i stworzone z pianki zapamiętującej oraz miękkiej dzianiny, co zagwarantuje mnóstwo godzin sprawnej pracy.
  • Producent Logitech 

2 ★  Logitech Logi Zone Vibe 100 Graphite 981-001213

Logitech Logi Zone Vibe 100 Graphite 981-001213 Najniższa Cena Online Słuchawki LOGITECH Zone Vibe 100 981-001213 ZAPROJEKTOWANY DO PRACY I GIER Jesteś żywiołowy, różnorodny – nie jednowymiarowy. Zone Vibe 100 pozwalają Ci być sobą w pracy i w domu. Przestaw wysięgnik mikrofonu w dół, gdy chodzi o interesy, a schowaj go do oglądania filmów i słuchania muzyki. ŁATWE videoKONFERENCJE Z DOMU Pracuj z domu i nie trać ani chwili. Zgodność z popularnymi platformami do prowadzenia spotkań i rozmów usprawnia dołączenie do każdego spotkania. Mikrofon z możliwością wyciszenia przez obrócenie z funkcją redukcji szumów minimalizuje dźwięki w tle, by można było Cię słyszeć wyraźnie. PODARUJ SOBIE WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK Zanurz się w akustycznej przyjemności płynącej z 40 mm głośników emitujących pełny, bogaty dźwięk. Ożyw muzykę i spotkania dzięki głębokim basom, wyraźnym wysokim tonom i niskim zniekształceniom. ZYSKAJ CAŁKOWITĄ BEZPRZEWODOWĄ SWOBODĘ Poruszaj się swobodnie po swym biurze albo domu i pozostań w kontakcie dzięki wielopunktowej łączności Bluetooth®. Zapewnij sobie do 20 godzin słuchania i 18 godzin rozmów na pełnym naładowaniu akumulatora. Akumulator zaraz się rozładuje? Podłącz słuchawki na 5 minut, żeby zyskać do godziny czasu słuchania. MNIEJSZA MASA. WIĘCEJ WYGODY. Lżejsze niżeli większość słuchawek nausznych, Zone Vibe 100 zapewniają wysoką efektywność zestawu słuchawkowego, który możesz nosić poprzez mnóstwo godzin. Pianka zapamiętująca zarys i miękki materiał mnóstwo godzin błogiego komfortu. PROSTE części STERUJĄCE W ZASIĘGU RĘKI Na komplecie słuchawkowym znajdują się wygodne komponenty sterujące z obu stron do odtwarzania i wstrzymywania muzyki, rozpoczynania i kończenia połączeń, regulowania głośności i parowania Bluetooth.
  • Producent Logitech 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek Bluetooth do 500 zł [TOP8 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki na bluetooth w cenie do 500 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek Bluetooth => Jakie słuchawki bluetooth wybrać? Poradnik zakupowy i ranking słuchawek z komunikacją Bluetooth.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek na Bluetooth Logitech do 500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.