Jakie słuchawki bluetooth Logitech najlepsze? Nasz Ranking TOP10 modeli!

Rankingi z 24 kwietnia 2024

Poszukując dobrych słuchawek na Bluetooth Logitech proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki bluetooth Logitech najlepiej kupić? Czy może wystarczą te tańsze? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Ranking słuchawek na Bluetooth Logitech [TOP10 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bluetooth Logitech najchętniej wybierane.

1 ★  Logitech Zone Vibe 100 - różowy (5099206103955)

Logitech Zone Vibe 100 - różowy (5099206103955) Najniższa Cena Online progresywny styl do pracy w trybie hybrydowym produkowane dla progresywnych pracowników preferujących nauszny pakiet słuchawkowy z funkcjami klasy biznesowej. Bez problemów działa z większością platform videokonferencyjnych. Zdalne zarządzenie przez dział IT za pomocą Logitech Sync i Logi Tune. Dokument biznesowy Zone Vibe Wireless jest kompatybilny z Google Meet, Google Voice i Zoom oraz bez trudu działa w większości modnych platform do spotkań i rozmów. Prosty w obsłudze zestaw słuchawkowy w cenie umożliwiającej wdrożenie na dużą skalę. Styl łączy się z funkcjonalnością rozszerz współczynnik wdrożenia dzięki postępowej stylistyce. Wysięgnik mikrofonu, który można schować w celu poprawy estetyki, sprawia, że Zone Vibe Wireless jest stworzony dla pracowników, którzy chcą dostać funkcje biznesowe bez poświęcania stylu. Dźwięk wyprodukowany dla obrazu Spotkania klasy fachowej – w biurze lub w domu. Mikrofon z funkcją niwelacji szumów i technologią formowania wiązki tłumi odgłosy z otoczenia. Mikrofon wyciszany poprzez obrócenie zapewnia prywatność od razu, gdy jest potrzebna. Wciągający dźwięk Ożyw spotkania i muzykę za sprawą autentycznego, naturalnego brzmienia. Przetworniki 40 mm gwarantują pełne basy, wyraziste tony wysokie i niski poziom zniekształceń. Możliwość regulacji ustawień korektora w 5 pasmach w Logi Tune. niezawodna wielopunktowa łączność bluetooth Zone Vibe Wireless gwarantuje solidne połączenie słuchawek z laptopem przez odbiornik USB-C i nawet 18 godzin rozmów. Wielopunktowa technika Bluetooth pozwala prosto przełączać urządzenia i unikać zerwanych połączeń. Mniejsza masa. Więcej wygody. Zone Vibe Wireless są lżejsze od większości modeli słuchawek nausznych i produkowane z pianki zapamiętującej i miękkiej dzianiny, co zagwarantuje niemało godzin wydajnej pracy.
  • Producent Logitech 
  • Typ nauszne 

2 ★  Słuchawki zone vibe 100 981-001219, bluetooth, biały marki Logitech

Słuchawki zone vibe 100 981-001219, bluetooth, biały marki Logitech Najniższa Cena Online progresywny fason do pracy w trybie hybrydowym stworzone dla progresywnych pracowników preferujących nauszny zestaw słuchawkowy z funkcjami klasy biznesowej. Bez problemów działa z większością platform wideokonferencyjnych. Zdalne zarządzenie przez dział IT przy pomocy Logitech Sync i Logi Tune. Atest biznesowy Zone Vibe Wireless jest kompatybilny z Google Meet, Google Voice i Zoom i bez trudu działa w większości popularnych platform do spotkań i rozmów. Prosty w obsłudze pakiet słuchawkowy w cenie umożliwiającej wdrożenie na dużą skalę. Styl łączy się z funkcjonalnością powiększ współczynnik wdrożenia dzięki nowoczesnej stylistyce. Wysięgnik mikrofonu, który można schować w celu poprawy estetyki, powoduje, iż Zone Vibe Wireless jest wyprodukowany dla pracowników, którzy chcą dostać funkcje biznesowe bez poświęcania stylu. Dźwięk stworzony dla obrazu Spotkania klasy profesjonalnej – w biurze albo w domu. Mikrofon z funkcją niwelacji szumów i technologią formowania wiązki tłumi odgłosy z otoczenia. Mikrofon wyciszany poprzez obrócenie gwarantuje prywatność od razu, gdy jest niezbędna. Wciągający dźwięk Ożyw spotkania i muzykę za sprawą autentycznego, naturalnego brzmienia. Przetworniki 40 mm gwarantują pełne basy, wyraziste tony wysokie i niski poziom zniekształceń. Możliwość regulacji ustawień korektora w 5 pasmach w Logi Tune. bezawaryjna wielopunktowa łączność bluetooth Zone Vibe Wireless zagwarantuje solidne połączenie słuchawek z laptopem poprzez odbiornik USB-C i nawet 18 godzin rozmów. Wielopunktowa technika Bluetooth pozwala z łatwością przełączać urządzenia i unikać zerwanych połączeń. Mniejsza masa. Więcej wygody. Zone Vibe Wireless są lżejsze od większości modeli słuchawek nausznych i wytwarzane z pianki zapamiętującej , a także miękkiej dzianiny, co gwarantuje sporo godzin produktywnej pracy.
  • Producent Logitech 

3 ★  Logitech Logi Zone Vibe 100 Graphite 981-001213

Logitech Logi Zone Vibe 100 Graphite 981-001213 Najniższa Cena Online Słuchawki LOGITECH Zone Vibe 100 981-001213 ZAPROJEKTOWANY DO PRACY I GIER Jesteś żywiołowy, różnorodny – nie jednowymiarowy. Zone Vibe 100 pozwalają Ci być sobą w pracy i w domu. Przestaw wysięgnik mikrofonu w dół, gdy chodzi o interesy, a schowaj go do oglądania filmów i słuchania muzyki. ŁATWE videoKONFERENCJE Z DOMU Pracuj z domu i nie trać ani chwili. Zgodność z lubianymi platformami do prowadzenia spotkań i rozmów usprawnia dołączenie do każdego spotkania. Mikrofon z możliwością wyciszenia przez obrócenie z funkcją redukcji szumów minimalizuje dźwięki w tle, by można było Cię słyszeć wyraźnie. PODARUJ SOBIE WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK Zanurz się w akustycznej przyjemności płynącej z 40 mm głośników emitujących pełny, bogaty dźwięk. Ożyw muzykę i spotkania dzięki głębokim basom, wyraźnym wysokim tonom i niskim zniekształceniom. ZYSKAJ CAŁKOWITĄ BEZPRZEWODOWĄ SWOBODĘ Poruszaj się swobodnie po swoim biurze albo domu i pozostań w kontakcie dzięki wielopunktowej łączności Bluetooth®. Zapewnij sobie do 20 godzin słuchania i 18 godzin rozmów na pełnym naładowaniu akumulatora. Akumulator zaraz się rozładuje? Podłącz słuchawki na 5 minut, aby zyskać do godziny czasu słuchania. MNIEJSZA MASA. WIĘCEJ WYGODY. Lżejsze niż większość słuchawek nausznych, Zone Vibe 100 gwarantują wysoką skuteczność zestawu słuchawkowego, który możesz nosić poprzez sporo godzin. Pianka zapamiętująca zarys i miękki materiał sporo godzin błogiego komfortu. PROSTE elementy STERUJĄCE W ZASIĘGU RĘKI Na pakiecie słuchawkowym znajdują się komfortowe elementy sterujące z obu stron do odtwarzania i wstrzymywania muzyki, rozpoczynania i kończenia połączeń, regulowania głośności i parowania Bluetooth.
  • Producent Logitech 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek Bluetooth [TOP8 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki na bluetooth, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek Bluetooth => Jakie słuchawki bluetooth wybrać? Poradnik zakupowy i ranking słuchawek z komunikacją Bluetooth.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek na Bluetooth Logitech są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.