Typujemy dobre słuchawki bezprzewodowe 1More do 200 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP12?

Rankingi z 04 marca 2024

Szukając odpowiednich bezprzewodowych słuchawek 1More do 200 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki bezprzewodowe 1More do 200 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na marzec 2024.


Ranking bezprzewodowych słuchawek 1More do 200 zł [TOP12 marzec 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bezprzewodowe 1More do 200 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Słuchawki stylish driver mic e1024bt gold marki 1more

Słuchawki stylish driver mic e1024bt gold marki 1more Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe 1more E1024BT Stylish Ciesz się muzyką w każdej chwili dnia i zapomnij o ograniczeniach. Słuchawki 1more E1024BT Stylish zapewnią Ci do 6 godzin odtwarzania i szybkie ładowanie -10 min wystarczy, abyś mógł słuchać następne 3 godziny. Co więcej, podczas korzystania zdają także o Twoją wygodę i swobodę, a to dzięki dopracowanej buddowie i bezprzewodowej transmisji. Łączność Bluetooth powoduje, iż przesyłanie audio i parowanie jest proste, dzięki temu zielone E1024BT Stylish są perfekcyjnymi słuchawkami do smartfonów i mobilnych odtwarzaczy MP3/ MP4 z technologią BT. Dopracowana kompozycja dla udoskonalonego brzmienia Słuchawki bezprzewodowe 1more E1024BT Stylish dopracowano nie tylko pod względem wizualnym, ale także brzmieniowym. Ich komorę dźwiękową wykonano z materiału ABS i uzupełniono wysokiej jakości silikonową nakładką na uszy. Ma to na celu lepsze odwzorowanie dźwięku i dobre dobranie, co zapobiegnie jego wyciekaniu. Na dodatek o dobre brzmienie dba dopracowana budowa akustyczna „back-to-back", która może kompensować zakłócenia magnetyczne i utrzymywać wysoką czułość słuchawek. dzięki czemu dźwięk jest bardziej spójny i harmonijny, a Ty możesz czerpać więcej przyjemności ze słuchania. Dokanałowe słuchawki 1more E1024BT Stylish Dokanałowa budowa powoduje, iż słuchawki bezprzewodowe 1more E1024BT Stylish wspaniale utrzymują się w uszach nawet w czasie intensywnego ruchu. Dlatego właśnie sprawdzą się jednocześnie w rutynowym wykorzystywaniu, jak i w czasie biegania. E1024BT Stylish wyekwipowane są także w mikrofon i pilot, które pozwolą Ci komfortowo sterować odtwarzaniem oraz odebrać i przeprowadzić rozmowę. Z nimi nie musisz już sięgać po telefon, aby odebrać rozmowę, pogłośnić, czy zmienić utwór. Prawidłowe dobranie i wygodna obsługa drobna waga i wymiar stylowych słuchawek 1more E1024BT Stylish nie tylko zapewnią Ci mobilność i wygodę, ale także bezproblemowy transport. Model ten spokojnie zmieści się w torebce, czy plecaku, dzięki temu możesz mieć go za każdym razem przy sobie. Jeśli jednak nie masz gdzie schować słuchawek E1024BT Stylish, możesz je zostawić zawieszone na szyi. praktyczny pałąk z sylikonu i metalu pamięciowego zapewni adekwatne dopasowanie i sprawi, że pozostaną one na miejscu, a Ty w każdej chwili będziesz mógł z nich skorzystać. Specyfikacja budowa słuchawek: Dokanałowe Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawe 32 Om Czułość słuchawek 99 dB wbudowany mikrofon Tak Łączność Bezprzewodowa Zasięg do 10 m Maksymalny czas pracy Czas pracy do 6 h komplet posiada: Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe 1More Etui pakiet nakładek na słuchawki kabel microUSB Przewodnik użytkownika
  • Producent 1MORE 


Ranking słuchawek bez kabli w cenie do 200 zł [TOP9 marzec 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane bezprzewodowe słuchawki do 200 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych bezprzewodowych słuchawek => Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat bezprzewodowych słuchawek 1More do 200 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.