Typujemy dobre słuchawki bezprzewodowe bez mikrofonu do 100 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP12?

Rankingi z 25 lutego 2024

Poszukując odpowiednich bezprzewodowych słuchawek bez mikrofonu do 100 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki bezprzewodowe bez mikrofonu do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking bezprzewodowych słuchawek bez mikrofonu do 100 zł [TOP12 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bezprzewodowe bez mikrofonu do 100 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Otl słuchawki pokemon pokeball (5055371622981)

Otl słuchawki pokemon pokeball (5055371622981) Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL Pokemon Pokeball to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Firma wyróżnia się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im oryginalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies asygnowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Artykuł może być używany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy też grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą wyróżniać się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co sprawia, że długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort artykuł marki OTL Technologies to też 90-centymetrowy kabel ze złączem 3,5 mm jack, który pozwala na podłączenie słuchawek do laptopa, smartfona, tabletu czy też konsoli. Warto wspomnieć, że miękki pałąk z możliwością regulacji dopasuje się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie wywoływał dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które zapobiegają bólom uszu i głowy. Przezroczyście czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które gwarantują dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm gwarantuje przejrzyście czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje również waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie powoduje, że dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Atrybuty: rodzaj słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g, rozmiary: 15,5 × 15,5 × 3 cm.
  • Producent OTL 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon nie 

2 ★  Otl Słuchawki l.o.l. surprise 3y40li (5055371622943)

Otl Słuchawki l.o.l. surprise 3y40li (5055371622943) Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL L.O.L. Surprise! My Diva to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Producent podkreśla się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im oryginalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. produkt może być wykorzystywany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy także grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą znamionować się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co powoduje, iż długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort towar producenta OTL Technologies to również 90-centymetrowy przewód ze złączem 3,5 mm jack, który umożliwia podłączenie słuchawek do notebooka, smartfona, tabletu czy również konsoli. Warto wspomnieć, iż miękki pałąk z możliwością regulacji zespoli się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie powodował dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które uniemożliwiają bólom uszu i głowy. Transparentnie czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które zapewniają dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm zagwarantuje przejrzyście czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje też waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie powoduje, że dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Właściwości: wariant słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g, rozmiary: 15,5 × 15,5 × 3 cm.
  • Producent OTL 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon nie 

3 ★  Słuchawki peppa glitter 3y40lk marki Otl

Słuchawki peppa glitter 3y40lk marki Otl Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL Peppa Glitter Rainbow to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Producent uwydatnia się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im niepowtarzalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies asygnowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. artykuł może być stosowany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy również grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą cechować się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co powoduje, że długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort towar producenta OTL Technologies to także 90-centymetrowy przewód ze złączem 3,5 mm jack, który umożliwia podłączenie słuchawek do notebooka, smartfona, tabletu czy także konsoli. Warto wspomnieć, iż miękki pałąk z możliwością regulacji zintegruje się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie wywoływał dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które zapobiegają bólom uszu i głowy. Klarownie czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które gwarantują dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm zapewnia krystalicznie czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje dodatkowo waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie powoduje, że dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Cechy: rodzaj słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g,
  • Producent OTL 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon nie 


Ranking słuchawek bez przewodu w cenie do 100 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki bezprzewodowe do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych bezprzewodowych słuchawek => Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat bezprzewodowych słuchawek bez mikrofonu do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.