Typujemy dobre słuchawki bezprzewodowe Dell. Jakie najlepsze w rankingu TOP12?

Rankingi z 04 marca 2024

Poszukując odpowiednich bezprzewodowych słuchawek Dell proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki bezprzewodowe Dell najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na marzec 2024.


Ranking bezprzewodowych słuchawek Dell [TOP12 marzec 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bezprzewodowe Dell najchętniej wybierane.

1 ★  zestaw słuchawkowy bezprzewodowy do grania alienware tri-mode aw920h marki Dell

zestaw słuchawkowy bezprzewodowy do grania alienware tri-mode aw920h marki Dell Najniższa Cena Online BEZPRZEWODOWY pakiet SŁUCHAWKOWY DO GRANIA ALIENWARE TRI-MODE AW920HZ zestawem słuchawkowym do grania wyekwipowanym w technologię Dolby Atmos, funkcję aktywnej redukcji szumów i uniwersalne opcje połączeń usłyszysz każdy krok i przekażesz każde polecenie. nieprzeciętnE DOZNANIANowa technika Dolby Atmos Virtual Surround Sound zapewnia transparentnie czysty dźwięk z trójwymiarową precyzją, dzięki czemu możesz szybciej i z większą starannością reagować na cele spoza ekranu, nawet na najbardziej wymagającym polu bitwy. DOSTROJONY DO PERFEKCJI Dźwięk najwyższej klasy: Certyfikowane przetworniki wysokiej jakości o średnicy 40 mm obsługują szeroki zakres częstotliwości i zezwalają na wykrywanie najdelikatniejszych dźwięków w grze. Usłyszysz każdy krok: Gdy Twój ruch decyduje o zwycięstwie, musisz działać w skupieniu. Pomaga w tym aktywna redukcja szumów, dzięki czterem zintegrowanym mikrofonom, które harmonijnie współpracują, by wygłuszyć zewnętrzne dźwięki. Przekażesz dowolne polecenie: Wykorzystaj mikrofon z redukcją szumów wyekwipowany w sztuczną inteligencję,pousuwać hałas otoczenia i skuteczniej komunikować się ze swym oddziałem. PrędkiE ŁADOWANIE, PEŁNA SWOBODA prędkie ładowanie: Do 55 godzin gry po pełnym naładowaniu lub do 6 godzin użytkowania po szybkim, 15-minutowym ładowaniu przez USB-C. Łączność Tri-Mode: Bezprzewodowy klucz sprzętowy USB-C umożliwiający sparowanie zestawu AW920H z komputerem pozwala uzyskać wyraźny, pozbawiony opóźnień dźwięk. Na dodatek, komplet słuchawkowy można podłączyć do telefonu lub innych konsoli, korzystając z gniazda Bluetooth 5,2 albo 3,5 mm. nieprzerwanY KOMFORTZestaw słuchawkowy z rozciągliwej pianki wytwarzany z plastikowej skóry, instynktowna regulacja głośności, zintegrowane mikrofony, odłączany mikrofon na wysięgniku oraz wąski, potężnie przypasowany pałąk gwarantują wygodę i bezpieczeństwo słuchania w sam raz podczas grania, rozmowy poprzez telefon albo słuchania muzyki w ruchu. LEGENDARNY styl wyśmienita kompozycja: W przystępnym w inspirującym odcieniu Lunar Light komplecie AW920H wykorzystano kultową konstrukcję Alienware Legend 2.0, gwarantującą nowoczesny i niezapomniany wygląd. Podświetlenie: Podświetlenie AlienFX jest zsynchronizowane z oprogramowaniem Alienware Command Center, dzięki czemu możesz dostosować podświetlenia RGB albo je włączyć/wyłączyć za pomocą interfejsu dotykowego, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Gotowość do walki: Dzięki ciśnieniowo odlewanym prowadnicom pałąka komplet AW920H jest gustowny, trwały i gotowy na każdą grę. Akcesoria w zestawie: Pozostałe parametry:...
  • Producent Dell 


Ranking słuchawek bez kabla [TOP9 marzec 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki bez przewodu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych bezprzewodowych słuchawek => Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat bezprzewodowych słuchawek Dell są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.