Typujemy dobre słuchawki bezprzewodowe Guess. Jakie najlepsze w rankingu TOP12?

Rankingi z 16 lutego 2024

Szukając odpowiednich bezprzewodowych słuchawek Guess proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki bezprzewodowe Guess najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking bezprzewodowych słuchawek Guess [TOP12 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bezprzewodowe Guess najchętniej wybierane.

3 ★  GUBH704GEMK Czarny 4G Metal Logo Słuchawki bezprzewodowe GUESS (3666339170240)

GUBH704GEMK Czarny 4G Metal Logo Słuchawki bezprzewodowe GUESS (3666339170240) Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe Guess Uniwersalne, dla smartfonów i tabletów z Bluetooth 5.3 Odkryj muzyczną nirwanę ze słuchawkami Guess Odkryj nowy rozmiar słuchania muzyki dzięki bezprzewodowym słuchawkom nausznym Guess PU 4G Metal Logo! Te stylowe słuchawki nie tylko zapewniają niesamowitą swobodę ruchów,dodatkowo dostarczają dźwięk, który pokochasz. To jak podróż pierwszą klasą, ale dla Twoich uszu! Do 32 godzin bezprzewodowego słuchania na jednym ładowaniu prędkie ładowanie w zaledwie 2 godziny Swoboda ruchu bez kabli Bluetooth w wersji 5.3 z zasięgiem 10 metrów Pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz Akumulator o objętości 3,7 V/300 mAh Wysoka czułość dźwięku wynosząca 112 dB Port USB-C do ładowania słuchawek genialne do codziennego wykorzystywania, niezależnie od aktywności kolor producenta: Black (czarne) Przedmiotem sprzedaży są same słuchawki. Pozostałe akcesoria widoczne na zdjęciach służą ukazaniu ich funkcjonalności. Do 32 godzin swobodnego słuchania! Wybierz się w muzyczną podróż z świetnym, pełnym dźwiękiem, który utrzyma się aż do 32 godzin na jednym ładowaniu! teraz możesz cieszyć się ulubionymi utworami, podcastami i połączeniem bez kabli poprzez dłużej niżeli oczekiwałeś. Z pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz i wysoką czułością 112 dB, każda nuta jest uwydatniona z zniewalającą wyrazistością. Łatwa obsługa Odkryj magię prostoty dzięki obsłudze bezprzewodowych słuchawek nausznych Guess PU 4G Metal Logo. Starczy jedno dotknięcie, żeby zanurzyć się w muzycznym świecie! zaopatrzone w 3 poręczne przyciski umożliwiają zatrzymywanie i puszczanie utworów, regulacje głośności, przesuwanie utworów, odbieranie połączeń i korzystanie z asystenta głosowego. Nie straszny im nawet deszcz Wykonanie słuchawek zapewnia ochronę zgodną ze standardem IPX4, zatem nie musisz się obawiać o krople potu czy niewielkiej wilgoci, gdyż nie mogą one w żaden sposób zaszkodzić urządzeniu. Z powodzeniem możesz używać słuchawek na siłowni, czy podczas joggingu na świeżym powietrzu.
  • Producent GUESS 
  • Typ nauszne 

9 ★  Guess Słuchawki dokanałowe printed logo tws czarny

Guess Słuchawki dokanałowe printed logo tws czarny Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe Guess Printed Logo TWS Uniwersalne Komfort wykorzystywania Bezprzewodowe słuchawki od firmy Guess. Wytwarzane, żeby dać całkowity komfort w używaniu. Wytrzymałe materiały pozwalają na stosowanie nawet podczas złej pogody, dzięki wytrzymałości IPX4. Co więcej słuchawki nie wypadają z uszu, co jest genialnym rozwiązaniem dla ludzi lubiących aktywny wypoczynek. Zaimplementowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów a także obsługę głosową poprzez zastosowanego asystenta. Kolor producenta: Black (czarne) W komplecie znajduje się kabel ładujący USB-A - USB-C. Nieskomplikowana obsługa Słuchawki zostały wyekwipowane w niezwykle intuicyjny i prosty dotykowy panel sterowania, dzięki któremu bez trudu wykonasz połączenie telefoniczne czy odtworzysz kolejną piosenkę w playliście. idealnie zachowany dźwięk Słuchawka ma najnowszy kanon Bluetooth 5.1, który zagwarantuje zrównoważone połączenie i perfekcyjną jakość dźwięku. Funkcja zestawu głośnomówiącego ułatwia używanie równocześnie zużywając niedużo energii. Słuchawki można używać pojedynczo albo w parze. Dotykowy panel sterowania umożliwia: Włączanie urządzenia, Włączanie muzyki, Zmiana utworów, Zmiana głośności, Pauza, Odbieranie/Kończenie połączeń telefonicznych. Lekkość używania Lekka waga iż słuchawki wspaniale nadadzą się dla każdego użytkownika. Czas pełnego ładowania wynosi do 2h. Słuchawki działają na jednym ładowaniu do 5 godzin słuchania muzyki. słuchawki dokanałowe (pojemność akumulatora 1 słuchawki: 30 mAh) etui - stacja ładowania (pojemność akumulatora stacji ładowania: 300 mAh) Ochrona IPX4 Wykonanie słuchawek zagwarantuje ochronę zgodną ze standardem IPX4, zatem nie musisz się obawiać o krople potu czy śladowej wilgoci, gdyż nie mogą one w żaden sposób zaszkodzić urządzeniu. Z powodzeniem możesz używać słuchawek na siłowni, czy podczas joggingu na świeżym powietrzu.
  • Producent GUESS 

10 ★  Guess Gubh704gemw brązowy 4g metal logo słuchawki bezprzewodowe (3666339170257)

Guess Gubh704gemw brązowy 4g metal logo słuchawki bezprzewodowe (3666339170257) Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe Guess Uniwersalne, dla smartfonów i tabletów z Bluetooth 5.3 Odkryj muzyczną nirwanę ze słuchawkami Guess Odkryj nowy wymiar słuchania muzyki dzięki bezprzewodowym słuchawkom nausznym Guess PU 4G Metal Logo! Te stylowe słuchawki nie tylko zapewniają niesamowitą swobodę ruchów,na dodatek dostarczają dźwięk, który pokochasz. To jak podróż pierwszą klasą, lecz dla Twoich uszu! Do 32 godzin bezprzewodowego słuchania na jednym ładowaniu szybkie ładowanie w zaledwie 2 godziny Swoboda ruchu bez kabli Bluetooth w wersji 5.3 z zasięgiem 10 metrów Pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz Akumulator o obszerności 3,7 V/300 mAh Wysoka czułość dźwięku wynosząca 112 dB Port USB-C do ładowania słuchawek perfekcyjne do codziennego wykorzystywania, niezależnie od aktywności odcień producenta: Brown (brązowy) Przedmiotem sprzedaży są same słuchawki. Pozostałe akcesoria widoczne na zdjęciach służą ukazaniu ich funkcjonalności. Do 32 godzin swobodnego słuchania! Wybierz się w muzyczną podróż z świetnym, pełnym dźwiękiem, który utrzyma się aż do 32 godzin na jednym ładowaniu! dzisiaj możesz cieszyć się ulubionymi utworami, podcastami i połączeniem bez kabli poprzez dłużej aniżeli oczekiwałeś. Z pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz i wysoką czułością 112 dB, każda nuta jest wyróżniona z zachwycającą wyrazistością. Łatwa obsługa Odkryj magię prostoty dzięki obsłudze bezprzewodowych słuchawek nausznych Guess PU 4G Metal Logo. Wystarczy jedno dotknięcie, żeby zanurzyć się w muzycznym świecie! wyposażone w 3 praktyczne przyciski pozwalają na zatrzymywanie i puszczanie utworów, regulacje głośności, przesuwanie utworów, odbieranie połączeń i korzystanie z asystenta głosowego. Nie straszny im nawet deszcz Wykonanie słuchawek zagwarantuje ochronę zgodną ze standardem IPX4, zatem nie musisz się obawiać o krople potu czy niepokaźnej wilgoci, gdyż nie mogą one w żaden sposób zaszkodzić urządzeniu. Z powodzeniem możesz używać słuchawek na siłowni, czy w trakcie joggingu na świeżym powietrzu.
  • Producent GUESS 
  • Typ nauszne 

11 ★  Słuchawki dokanałowe GUESS Printed Logo TWS Różowy (3666339170301)

Słuchawki dokanałowe GUESS Printed Logo TWS Różowy (3666339170301) Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe Guess Printed Logo TWS Uniwersalne Komfort używania Bezprzewodowe słuchawki od marki Guess. Stworzone, żeby dać całkowity komfort w stosowaniu. Wytrzymałe materiały pozwalają na stosowanie nawet podczas złej pogody, dzięki wytrzymałości IPX4. Co więcej słuchawki nie wypadają z uszu, co jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi ceniących aktywny wypoczynek. Zastosowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów a także obsługę głosową przez wbudowanego asystenta. Kolor producenta: Pink(różowo-złote) W zestawie znajduje się przewód ładujący USB-A - USB-C. Nieskomplikowana obsługa Słuchawki zostały wyposażone w niezwykle intuicyjny i prosty dotykowy panel sterowania, dzięki któremu bez trudu wykonasz połączenie telefoniczne czy odtworzysz kolejną piosenkę w playliście. nadzwyczajnie zachowany dźwięk Słuchawka ma najnowszy kanon Bluetooth 5.1, który zapewnia stabilne połączenie i nadzwyczajną jakość dźwięku. Funkcja zestawu głośnomówiącego ułatwia stosowanie jednocześnie zużywając niewiele energii. Słuchawki można używać pojedynczo albo w parze. Dotykowy panel sterowania pozwala na: Włączanie urządzenia, Włączanie muzyki, Zmiana utworów, Zmiana głośności, Pauza, Odbieranie/Kończenie połączeń telefonicznych. Lekkość wykorzystywania Lekka waga że słuchawki nadzwyczajnie nadadzą się dla każdego użytkownika. Czas pełnego ładowania wynosi do 2h. Słuchawki działają na jednym ładowaniu do 5 godzin słuchania muzyki. słuchawki dokanałowe (pojemność akumulatora 1 słuchawki: 30 mAh) etui - stacja ładowania (pojemność akumulatora stacji ładowania: 300 mAh) Ochrona IPX4 Wykonanie słuchawek zagwarantuje ochronę zgodną ze standardem IPX4, zatem nie musisz się obawiać o krople potu czy znikomej wilgoci, gdyż nie mogą one w żaden sposób zaszkodzić urządzeniu. Z powodzeniem możesz używać słuchawek na siłowni, czy podczas joggingu na świeżym powietrzu.
  • Producent GUESS 

12 ★  Słuchawki douszne classic est logo czarny marki Guess

Słuchawki douszne classic est logo czarny marki Guess Najniższa Cena Online Guess słuchawki Classic EST Logo Bluetooth TWS + stacja dokująca Poznaj nową definicję wspaniałej jakości dźwięku i stylowego wyglądu dzięki tym ergonomicznym słuchawkom Guess. Ich unikalny design zapewnia idealne wrażenia wizualne oraz doświadczenie zaawansowanych technice, które wniosą zupełnie nowy rozmiar doTtwojej ulubionej muzyki, odkrywając ukryte niuanse i szczegóły, których wcześniej nie słyszałeś. Stacja dokująca i powerbank w jednym Twoje słuchawki zasługują na towarzystwo tak samo wszechstronnej stacji dokującej. Ta stacja nie tylko gwarantuje bezpieczne przechowywanie i ładowanie słuchawek, lecz także spełnia rolę przenośnego power banku. Dzięki objętości 300mAh, masz teraz nieograniczone możliwości. Nigdy więcej nie będziesz martwić się o wyczerpanie baterii w najmniej odpowiednim momencie. To więcej niż tylko akcesorium - to element, który wyróżnia innowacyjność tych słuchawek. Długi czas pracy Bateria znajdująca się w etui ładującym pozwala na aż 35 godzin nieprzerwanego grania muzyki jeżeli regularnie ładujemy je używając case'a. Znaczna objętość baterii - 300 mAh - umożliwia siedmiokrotne ładowanie słuchawek co da możliwość używania słuchawek przez cały dzień. Jednokrotne korzystanie z naładowanych słuchawek umożliwia aż pięciogodzinną sesję słuchania muzyki. Najnowsza wersja Bluetooth 5.3 to obietnica płynności połączenia i prędkości reakcji. Twoje słuchawki są dzisiaj znakomicie zsynchronizowane ze smartfonem, umożliwiając ci natychmiastowe odtwarzanie muzyki i przyjmowanie rozmów bez opóźnień. Dzięki tej technologicznej doskonałości, pozostajesz podłączony do swojego ulubionego źródła dźwięku w sposób, który wcześniej był niemożliwy. nadzwyczajna jakość dźwięku To, co naprawdę podkreśla te słuchawki, to ich 13-milimetrowa membrana. To nie tylko ilość - to przekształcenie sposobu, w jaki odbierasz dźwięk. Membrana o tak wielkim wymiarze rewolucjonizuje sposób, w jaki percepcjonujesz każdą nutę i dźwięk. Niskie tony stają się głębsze, a wysokie tony krystaliczniejsze, tworząc spektrum dźwięków, które dotąd wydawało się niemożliwe do osiągnięcia. To jakbyś przeniósł się do środka koncertu albo studia nagraniowego, zanurzając się w dźwiękach w sposób dotąd niewyobrażalny. Te słuchawki są nie tylko dźwiękowym arcydziełem, ale także znakomicie przygotowane do aktywnego stylu życia. Zabezpieczenie IPX6 oznacza, iż są odporne na pot i lekkie opady deszczu, zapewniając ci spokój w trakcie treningu na świeżym powietrzu czy w czasie podróży. Co więcej, możesz cieszyć się ich nadzwyczajnym brzmieniem przez imponujące 6 godzin. To wystarczająco dużo czasu, aby w pełni zanurzyć się w muzyce, oglądając film, czy prowadząc długą rozmowę, bez konieczności częstego ładowania. artykuł wykonany na licencji Guess.EAN: 3666339120832Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcyKod dostawcy: GUE002955Przeznaczenie: Muzykakompozycja: DouszneTechnologie: Hands-freeKomunikacja bezprzewodowa: BluetoothZłącza: 1 x USB (Type C)Dźwięk: StereoKontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączeniaFunkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)Mikrofon: TakZasięg: 15 mPozostałe parametry: wariant: Słuchawki dokanałowe Wersja Bluetooth: 5.3 Bateria słuchawek: 2x 35 mAh objętość etui ładującego: 300 mAh Czas ładowania słuchawek: 1.5 h Czas ładowania etui: 2 h Port ładowania etui: USB-C Czas pracy: do 6 h Stopień ochrony IP: IPX6 rozmiar membrany: 13 mm
  • Producent GUESS 


Ranking słuchawek bez kabli [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane bezprzewodowe słuchawki, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych bezprzewodowych słuchawek => Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat bezprzewodowych słuchawek Guess są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.