Typujemy dobre słuchawki bezprzewodowe Pisen do 100 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP12?

Rankingi z 18 lutego 2024

Poszukując odpowiednich bezprzewodowych słuchawek Pisen do 100 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki bezprzewodowe Pisen do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking bezprzewodowych słuchawek Pisen do 100 zł [TOP12 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bezprzewodowe Pisen do 100 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Pisen Słuchawki bezprzewodowe TWS Pisen LV08JL (białe)

Pisen Słuchawki bezprzewodowe TWS Pisen LV08JL (białe) Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe TWS Pisen LV08JL (białe) Ciesz się ulubioną muzyką w nowej odsłonie. Słuchawki Pisen LV08JL proponują wysoką jakość dźwięku i bezawaryjne połączenie dzięki Bluetooth 5.0. Redukcja szumów CVC 8.0 pozwala Ci słyszeć to, co chcesz, a wytrzymałe akumulatory zapewniają długi czas pracy. Co więcej, słuchawki są wytrzymałe na wodę na poziomie IPX7 i wyróżniają się praktyczną konstrukcją, więc nie musisz się obawiać dyskomfortu podczas dłuższego korzystania z Pisen LV08JL. Stabilne połączenie Słuchawki Pisen LV08JL łączą się z urządzeniem przez Bluetooth w wersji 5.0, zapewniając bezstratny sygnał do 15 m i jednostajne połączenie bez zakłóceń. dodatkowo nie musisz się obawiać opóźnień i ulepszoną synchronizacją dźwięku i obrazu. Słuchawki zatem doskonale sprawdzą się podczas oglądania filmów czy rozgrywki. Redukcja szumów Rozmawiasz przez telefon, ale otaczający hałas Ci w tym przeszkadza? Z Pisen LV08JL te i podobne problemy to już przeszłość. Słuchawki wykorzystują funkcję redukcji szumów CVC 8.0, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co dla Ciebie ważne. Wysoka jakość dźwięku Słuchaj muzyki i ciesz się wysokiej jakości brzmieniem. Słuchawki zostały wyekwipowane w przetworniki dynamiczne o średnicy 6 mm i membranę kompozytową, co pozwala Ci odkrywać niewychwycone wcześniej detale ulubionych utworów. ponadto obsługuje kodeki audio AAC i SBC i wspiera korektor dźwięku, dzięki temu przystosujesz brzmienie do własnych oczekiwań. Wygodna obsługa Słuchawki bezprzewodowe Pisen LV08JL po pierwszym sparowaniu automatycznie łączą się z urządzeniem, a ich obsługa nie sprawi Ci problemu. za pomocą paneli dotykowych możesz regulować głośność, pomijać utwory, zatrzymywać/wznawiać odtwarzanie czy uruchomić asystenta głosowego. Co więcej, każda ze słuchawek łączy się z urządzeniem niezależnie, co pozwala dzielić się muzyką z bliską osobą. oporne na wodę, praktyczne Pisen LV08JL są oporne na wodę na poziomie IPX7, dzięki czemu z powodzeniem zabierzesz je na trening. Co więcej, wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, więc możesz je nosić poprzez długi czas bez uczucia zmęczenia. na dodatek dołączone do zestawu nakładki w 3 rozmiarach (S/M/L) pozwolą Ci jeszcze bardziej dostosować słuchawki do własnych potrzeb. W zestawie słuchawki nakładki 3 pary (S/M/L) przewód ładowania USB-A do USB-C instrukcja obsługi marka Pisen Model LV08JL odcień biały Wersja Bluetooth 5.0 Czas pracy ok.4.5h Czas pracy w trybie czuwania ok. 70 h Czas ładowania ok. 1.5 h pojemność akumulatora słuchawka: 45 mAh, etui: 500 mAh Napięcie znamionowe 3.7 V Napięcie wejściowe DC 420 mA
  • Producent Pisen 


Ranking bezprzewodowych słuchawek w cenie do 100 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki bez kabla do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych bezprzewodowych słuchawek => Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.



Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat bezprzewodowych słuchawek Pisen do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.