Typujemy dobre słuchawki bezprzewodowe Pisen. Jakie najlepsze w rankingu TOP12?

Rankingi z 04 marca 2024

Poszukując odpowiednich bezprzewodowych słuchawek Pisen proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki bezprzewodowe Pisen najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na marzec 2024.


Ranking bezprzewodowych słuchawek Pisen [TOP12 marzec 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bezprzewodowe Pisen najchętniej wybierane.

1 ★  Pisen Słuchawki bezprzewodowe TWS Pisen LV08JL (białe)

Pisen Słuchawki bezprzewodowe TWS Pisen LV08JL (białe) Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe TWS Pisen LV08JL (białe) Ciesz się ulubioną muzyką w nowej odsłonie. Słuchawki Pisen LV08JL oferują wysoką jakość dźwięku i niezawodne połączenie dzięki Bluetooth 5.0. Redukcja szumów CVC 8.0 pozwala Ci słyszeć to, co chcesz, a wytrzymałe akumulatory gwarantują długi czas pracy. Co więcej, słuchawki są oporne na wodę na poziomie IPX7 i wyróżniają się funkcjonalną konstrukcją, więc nie musisz się obawiać dyskomfortu podczas dłuższego korzystania z Pisen LV08JL. Jednostajne połączenie Słuchawki Pisen LV08JL łączą się z urządzeniem przez Bluetooth w wersji 5.0, zapewniając bezstratny sygnał do 15 m i stabilne połączenie bez zakłóceń. ponadto nie musisz się obawiać opóźnień i lepszą synchronizacją dźwięku i obrazu. Słuchawki zatem rewelacyjnie sprawdzą się podczas oglądania filmów czy rozgrywki. Redukcja szumów Rozmawiasz przez telefon, ale otaczający hałas Ci w tym przeszkadza? Z Pisen LV08JL te i podobne problemy to już przeszłość. Słuchawki wykorzystują funkcję redukcji szumów CVC 8.0, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co dla Ciebie ważne. Wysoka jakość dźwięku Słuchaj muzyki i ciesz się wysokiej jakości brzmieniem. Słuchawki zostały zaopatrzone w przetworniki dynamiczne o średnicy 6 mm i membranę kompozytową, co pozwala Ci odkrywać niewychwycone wcześniej szczegóły ulubionych utworów. ponadto obsługuje kodeki audio AAC i SBC i wspiera korektor dźwięku, dzięki temu przypasujesz brzmienie do własnych pragnień. Wygodna obsługa Słuchawki bezprzewodowe Pisen LV08JL po pierwszym sparowaniu automatycznie łączą się z urządzeniem, a ich obsługa nie sprawi Ci problemu. za pomocą paneli dotykowych możesz regulować głośność, pomijać utwory, zatrzymywać/wznawiać odtwarzanie czy uruchomić asystenta głosowego. Co więcej, każda ze słuchawek łączy się z urządzeniem niezależnie, co pozwala dzielić się muzyką z bliską osobą. wytrzymałe na wodę, użyteczne Pisen LV08JL są wytrzymałe na wodę na poziomie IPX7, dzięki czemu z powodzeniem zabierzesz je na trening. Co więcej, wyróżniają się użyteczną konstrukcją, więc możesz je nosić przez długi czas bez uczucia zmęczenia. na dodatek dołączone do zestawu nakładki w 3 wymiarach (S/M/L) pozwolą Ci jeszcze bardziej dostosować słuchawki do własnych potrzeb. W zestawie słuchawki nakładki 3 pary (S/M/L) kabel ładowania USB-A do USB-C instrukcja obsługi producent Pisen Model LV08JL kolor biały Wersja Bluetooth 5.0 Czas pracy ok.4.5h Czas pracy w trybie czuwania ok. 70 h Czas ładowania ok. 1.5 h objętość akumulatora słuchawka: 45 mAh, etui: 500 mAh Napięcie znamionowe 3.7 V Napięcie wejściowe DC 420 mA
  • Producent Pisen 


Ranking bezprzewodowych słuchawek [TOP9 marzec 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki bez kabla, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych bezprzewodowych słuchawek => Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat bezprzewodowych słuchawek Pisen są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.