Wybieramy dobre słuchawki Yealink do 1500 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 19 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Yealink do 1500 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki Yealink do 1500 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek Yealink do 1500 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Yealink do 1500 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Yealink Słuchawki wh66 mono teams- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6938818306400)

Yealink Słuchawki wh66 mono teams- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6938818306400) Najniższa Cena Online Yealink WH66 Mono Yealink WH66 to wiodący w branży, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DECT, kompatybilny z Microsoft, a także telefonami IP Yealink. W komplecie jest podstawka z wbudowanym, 4-calowym ekranem dotykowym (480 x 800), który pozwala na łatwiejsze sterowanie. Komplet działa jako stacja robocza, zezwalająca na zarządzanie połączeniami telefonicznymi, łączenie się z wieloma urządzeniami (telefon stacjonarny Yealink / telefon komórkowy / komputer) oraz bezprzewodowe ładowanie telefonu komórkowego (do ładowania wymagana jest opcjonalna podstawka WCH60). Może także pełnić rolę zestawu głośnomówiącego. Wdrożenie takiej wielofunkcyjnej stacji roboczej wymaga jedynie bezpośredniego podłączenia przewodem USB do komputera. WH66 oferuje unikatowy komfort pracy, nawet poprzez cały dzień. technologia Acoustic ShieldOptima Audioekran dotykowy LCDPołączenie z wieloma urządzeniamiTryb głośnomówiącyzastosowany rozdzielacz USBBezprzewodowa ładowarka Qi (opcja) Konfigurowalny wskaźnik zajętości (opcja) Dostarczaj głos HD dzięki Yealink Acoustic Shield Dzięki technice Yealink Acoustic Shield zestawy słuchawkowe mogą należycie odfiltrować hałas otoczenia poprzez 2x mikrofony podczas rozmowy, co zagwarantuje słuchaczom jakość głosu HD i gwarantuje wolną od zakłóceń rozmowę. Skup się i powiększ efektywność Zapewnienie wizualnej wskazówki i wskaźnika, które pomagają zniżyć rozpraszanie uwagi i polikwidować przerwy, co obiecuje świetną sprawność. Zapewnij komunikację z komfortem Wychodząc naprzeciw różnym preferencjom użytkowników, Yealink stworzył lekki, zaprojektowany pakiet słuchawkowy z regulowanym pałąkiem, wymiennymi poduszkami nausznymi i dwoma stylami noszenia, mianowicie mono i dual, by zapewnić całodzienny komfort. Bezprzewodowa wolność i zasilanie przez cały dzień Bez względu na to, kiedy i gdzie rozpoczyna się Twoja rozmowa, zestawy słuchawkowe za każdym razem nadążają za Twoimi krokami. Dzięki zasięgowi bezprzewodowemu do 160 m i czasowi rozmów 14 godzin, pasuje do codziennych potrzeb komunikacyjnych użytkowników. Dodatkowo towar obsługuje instalację o wysokiej gęstości w otwartym biurze, co pozwala nawet 200 użytkownikom (Europa) radować się komunikacją bezprzewodową w tym samym czasie. Jeden do zarządzania wszystkimi urządzeniami Yealink USB Connect jest dostępny do zarządzania wieloma urządzeniami Yealink USB, w tym zestawami słuchawkowymi, zestawami głośnomówiącymi i kamerami internetowymi. Wszystkie ustawienia można wykonać za pomocą Yealink USB Connect, na przykład ustawienie funkcji podstawowej i premium WH66, która jest wygodna i produktywna do codziennego wykorzystywania. BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI zestaw SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?
  • Producent Yealink 


Ranking słuchawek w cenie do 1500 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 1500 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Yealink do 1500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.