Wybieramy dobry pendrive 1tb. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 02 marca 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive 1 TB proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive 1 TB najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive 1tb z aktualizacją danych na marzec 2024.


TOP10 pendrive 1TB [Ranking marzec 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive 1 TB na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

9 ★  Kingston Pendrive Data Traveler MAX A 1TB USB-A 3.2 Gen2, DTMAXA/1TB

Kingston Pendrive Data Traveler MAX A 1TB USB-A 3.2 Gen2, DTMAXA/1TB Najniższa Cena Online Pamięć flash USB 3.2 Gen 2 z serii DataTraveler Max W pamięciach flash USB z kolekcji Kingston's DataTraveler Max jest wykorzystywany najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2, dzięki temu oferują one rekordową prędkość odczytu/zapisu dochodzącą do 1000/900 MB/s. Zaprojektowana z myślą o przenośności i wygodzie oryginalna prążkowana pokrywa chroni złącze, gdy nie jest stosowane, i można ją prosto odsunąć jednym ruchem. Pamięci są dostępne ze złączami USB rodzaju C2 i rodzaju A, dzięki czemu można używać ich z tradycyjnymi oraz progresywnymi notebookami i komputerami stacjonarnymi. Pamięci z serii DT Max oferują najwyższą efektywność i dużą pojemność (do 1TB), co czyni je nadzwyczajnym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania znacznych plików cyfrowych, takich jak zdjęcia w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Pamięci z kolekcji DT Max ze złączami rodzaju C i typu A są objęte ograniczoną pięcioletnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną, a dodatkowo wyróżniają się legendarną bezusterkowością charakterystyczną dla produktów producenta Kingston. zaawansowane pamięci USB 3.2 Gen 2 oryginalna prążkowana pokrywa z zaczepem na kółko do kluczy szybkość odczytu 1000MB/s Najnowszy standard USB 3.2 Gen 2Imponujące szybkości odczytu i zapisu (odpowiednio 1000MB/s i 900MB/s) umożliwiają błyskawiczne przenoszenie plików. unikalny wyglądWygodna, przesuwana jedną ręką nasadka, wskaźnik LED, a także funkcjonalny zaczep na kółko do kluczy.rozmiary: 91,17 x 22 x 9,02 mm...
  • Producent Kingston 

Inne zestawienia nośników Pendrive


Ranking TOP5 najtańszych pendrive 1 TB (marzec 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive 1 TB na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.Ranking TOP5 najdroższych pendrive 1tb (marzec 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive 1 TB na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

5 ★  Kingston Pendrive Data Traveler MAX A 1TB USB-A 3.2 Gen2, DTMAXA/1TB

Kingston Pendrive Data Traveler MAX A 1TB USB-A 3.2 Gen2, DTMAXA/1TB Najniższa Cena Online Pamięć flash USB 3.2 Gen 2 z serii DataTraveler Max W pamięciach flash USB z kolekcji Kingston's DataTraveler Max jest używany najnowszy kanon USB 3.2 Gen 2, dzięki temu proponują one rekordową prędkość odczytu/zapisu dochodzącą do 1000/900 MB/s. Zaprojektowana z myślą o mobilności i wygodzie unikalna prążkowana pokrywa broni złącze, gdy nie jest użytkowane, i można ją z łatwością odsunąć jednym ruchem. Pamięci są przystępne ze złączami USB rodzaju C2 i typu A, dzięki temu można używać ich z konwencjonalnymi oraz progresywnymi notebookami i komputerami stacjonarnymi. Pamięci z serii DT Max oferują najwyższą produktywność i dużą objętość (do 1TB), co czyni je perfekcyjnym rozwiązaniem do przenoszenia i przechowywania sporych plików cyfrowych, takich jak fotografie w jakości HD, filmy 4K/8K, muzyka i nie tylko. Pamięci z kolekcji DT Max ze złączami rodzaju C i typu A są objęte ograniczoną pięcioletnią gwarancją i gratisową pomocą techniczną, a na dodatek wyróżniają się legendarną bezawaryjnością standardową dla produktów marki Kingston. nowoczesne pamięci USB 3.2 Gen 2 unikalna prążkowana obudowa z zaczepem na kółko do kluczy prędkość odczytu 1000MB/s Najnowszy standard USB 3.2 Gen 2Imponujące prędkości odczytu i zapisu (adekwatnie 1000MB/s i 900MB/s) umożliwiają błyskawiczne przenoszenie plików. specyficzny wyglądWygodna, przesuwana jedną ręką nasadka, wskaźnik LED oraz funkcjonalny zaczep na kółko do kluczy.wymiary: 91,17 x 22 x 9,02 mm...
  • Producent Kingston 


Ranking TOP6 pendrive (marzec 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive 1TB są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.